Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus:

TERBERG BENSCHOP

     Įmonė „Terberg“ yra šeimos verslas. 1869 m. Johannesʼas Bernardusʼas Terbergas įsikūrė Benschopo miestelyje kaip kalvis. Dabar ketvirtoji Terbergų šeimos karta vadovauja verslui, kurio specializacija yra jūrų uostuose, laivų statybvietėse naudojamų vilkikų, RoRo tipo vilkikų ir kitos susijusios technikos gamyba. Ši technika tiekiama tokioms rinkoms kaip jūrų uostai, paskirstymo centrai, gamybos įmonės, kelių ir geležinkelių tiesimo įmonės ir oro uostai.
     „Terberg“ yra pasaulinė įmonė. Jos pagaminti vilkikai naudojami daugiau negu 100 pasaulio šalių, o techninė pagalba teikiama per tarptautinių platintojų ir „Terberg“ filialų tinklą.
     Įmonė „Terberg“ daugiausia dėmesio skiria naujovėms ir šioje rinkos nišoje nustato naujas kryptis. Nuolat atsižvelgdami į mūsų klientų visame pasaulyje reikalavimus galime pristatyti aukščiausios kokybės vilkikus su geriausiomis įmanomomis eksploatacinėmis savybėmis.
     Įmonė „Terberg“ rimtai atsižvelgia į tvarumą: vykdydami šeimos verslą mes puikiai suprantame, kad ateities kartoms taip pat labai svarbu turėti galimybę gyventi ir dirbti švarioje aplinkoje.
     Įmonė „Terberg“ žino, kad veikla gali būti veiksminga tik esant darbuotojams, atsidavusiems mūsų verslui ir produktams. Dirbdami kartu visuose organizacijos lygiuose galime aplenkti varžovus ir gerai aptarnauti savo klientus.

 

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: