Platus atsarginių dalių pasirinkimas, greitas pristatymas!
Platus atsarginių dalių sandėlių tinklas bei greitas jų pristatymas tiesiai iš gamintojų Europoje, leidžia operatyviai ir kokybiškai reaguoti į iškvietimus, teikti visas technikos priežiūros paslaugas iki minimumo sumažinant prastovų laiką.
 
Atstovaujame tik patikimas ir kokybiškas prekes siūlančius tiekėjus, visoms atsarginėms dalims taikome garantiją, o netikusias atsargines dalis nemokamai pakeičiame. Mūsų specialistai konsultuoja ir padeda išsirinkti tinkamiausias, veiklos specifiką bei konkrečius reikalavimus atitinkančias atsargines dalis.
VILNIUS
Adresas:
Kirtimų g. 47B
LT-02244 Vilnius.
Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00
VI-VII nedirbame
KLAIPĖDA
Adresas: Rimkų g. 37
LT-95345 Klaipėda
Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00
VI-VII nedirbame
KAUNAS
Adresas:
Garliavos pl. 47, Naugardiškės
LT-53271 Kauno raj.
Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00
VI-VII nedirbame
Atsarginės dalys

     Galime pasiūlyti didelį originalių atsarginių dalių asortimentą šiai Linde firmos įrangai:
 

Akumuliatorių baterijos

     Akumuliatoriaus baterija – viena iš svarbiausių elektrinio krautuvo sudedamųjų dalių. Nuo jos kokybės bei teisingo eksploatavimo priklauso įrangos tarnavimo laikas ir eksploatacinės išlaidos. Siūlome tik kokybiškas, ekonomiškas, patikimų gamintojų Hawker, Hoppecke, Exide bei Benning prekes.

Pagrindiniai akumuliatorių tipai:
 
 
Priedai prie akumuliatorių:
 
 
Įkrovos stendai


     Nuo tinkamo krovos stendo pasirinkimo priklauso naudojamos technikos elektros energijos sąnaudos, baterijos įkrovimo laikas, kasdieninio darbo patogumas bei baterijos ilgaamžiškumas. Atstovaujame tokius gamintojus, kaip Benning bei Fronius.
 
Pagrindiniai įkrovos stendų tipai:
 
 
Šakės

     Siūlome Kaup, Cascade, Vetter ir kt. gamintojų standartiniams ir nestandartiniams, įvairios specifikos ir masės kroviniams skirtas šakes bei jų prailgintuvus.
 
Padangos
 
     Siūlome platų kokybiškų industrinei technikai skirtų padangų asortimentą. Padedame išsirinkti tinkamiausiomis charakteristikomis ir savybėmis pasižyminčias padangas, teikiame ir presavimo bei montavimo paslaugas. 
 
Pagrindiniai padangų tipai:
 
Rekomenduojame:  
     Visoms Linde dalims suteikiame šešių mėnesių garantiją ir 10 metų aptarnavimą nuo įrangos pristatymo datos net pasikeitus modeliams.


 

Tiekiame šių gamintojų detales ir įrangą: