Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus:

Bucher Municipal

Inžinerinių inovacijų kilmė

     1904 m. įkurta įmonė „Johnston Sweepers“ yra pirmaujanti pasaulyje lauko paviršių valymo įrangos gamintoja, kurios pagrindinis biuras yra Dorkinge, Sario grafystėje. Daugiau nei 200 platintojų visame pasaulyje turinti stambi pasaulinė įmonė „Johnston Sweepers“ užtikrina jiems stabilumą ir finansinę paramą. Pasaulinio masto „Johnston“ veikla suteikė mums unikalių įžvalgų ir žinių bei patirties, kurią įgijome įvairioje tarptautinėje aplinkoje ir kurią pasitelkdami galime teikti savo klientams dar geresnius valymo sprendimus. 2005 m. „Bucher Municipal“ įsigijo pagrindinį šlavimo įrangos gamintoją „Johnston“.
 
     Dorkinge esančioje gamykloje gaminama įvairi komunalinė ir rangovams skirta valymo technika – nuo kompaktinės klasės mašinų, kurių bendra masė yra 4 tonos, iki ant važiuoklės montuojamos įrangos, kurios bendra masė viršija 18 tonų. Dėl moderniausios inžinerinės konstrukcijos ir gamybos metodų mūsų įranga ir toliau yra kokybiškiausia šioje pramonės srityje.
 
     „Bucher Municipal“ taip pat yra pirmasis gamintojas, kurio produkcija šioje pramonės srityje atitinka standartą ISO 9001, kuris skatina nuolat stiprinti kompanijos įsipareigojimą užtikrinti puikią technikos kokybę ir eksploatacines savybes. 2008 m. įmonė „Bucher Municipal“ padidino savo įsipareigojimus tausoti aplinką ir pirmoji šioje pramonės srityje atitiko tarptautinį standartą ISO 14001 (Aplinkos apsaugos vadybos sistemos, AAVS), o 2009 m. atitiko ir standartų seriją BS OHSAS 18001 dėl darbuotojų saugos ir sveikatos.

 

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: