Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Terex Fuchs

Pramonei taikomos sėkmės formulės
 
     Jau 125 metus mūsų įmonės vardas yra siejamas su novatoriškos konstrukcijos krovos technika. Unikalios konstrukcinės savybės užtikrina mūsų mašinų universalumą krovos pramonėje. Mašinos „Terex® Fuchs“ yra pagrindiniai išskirtinio našumo ir ekonomiškumo etalonai, nesvarbu, ar jos būtų naudojamos metalo laužynuose, perdirbimo įmonėse, lentpjūvių pramonėje ar uostuose atliekant krovos darbus. Bad Šenborno miestelyje, Karlsrūhės rajone, įkurtoje gamykloje 350 darbuotojų rengia kokybiškai pranašesnius ir visapusius produktų portfelius su bet kuriai sričiai pritaikyta įranga. Įsitikinkite tuo patys! Jūsų vietos prekybos agentas mielai jums padės.
 
     „Jau daugelį dešimtmečių mūsų įmonės vardas reiškia aukščiausios klasės produkciją ir išradingumą. Naujovės, kokybė ir dėmesys klientams yra pagrindinės vertybės, kurias puoselėjame keičiantis metams. Skirdami dėmesį pagrindiniams krovos pramonės sektoriams nuolat konstruojame griežčiausius standartus atitinkančią krovos techniką ir savo klientams siūlome puikų aptarnavimą. Peržvelkite mūsų novatoriškus bei efektyvius sprendimus ir leiskite krovos technikai „Terex® Fuchs“ sukurti visiškai naują jūsų medžiagų srauto dinamiką.

Terex Fuchs


 

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: