Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Krovos technika

Padėklų vežimėliai
Palečių elektriniai vežimėliai naudojami paletėms gabenti. Elektriniai vežimėliai tinka iškrovimo, pakrovimo, rūšiavimo darbams. Palečių elektriniai vežimėliai yra manevringi ir patogūs dirbti įvairaus tipo patalpose ir lauke.
Krovinių vilkikai
Elektriniai vilkikai skirti vilkti papildomas priekabas su kroviniais iš vienos vietos į kitą.
 
Padėklų keltuvai
Naudojami padėklams kelti ir tvarkyti, kelia padėklus į tam tikrą aukštį. Tinkamas įvairaus tipo padėklams (viengubiems, dvigubiems).
Elektriniai rietuvai
Elektriniai rietuvai naudojami padėklams gabenti, pakelti/nukelti iš stelažų. Gali kelti krovinius į didesnį aukštį nei padėklų keltuvai (iki 13000 mm).
Siaurų pravažiavimų krautuvai
Krautuvai skirti padėklams krauti bei atrinkti prekes siauruose pravažiavimuose. Siaurų pravažiavimų krautuvas ypatingai patogus dirbant ankštose patalpose, sandėliuose.
Užsakymų rinktuvai
Užsakymų rinktuvai skirti sparčiai dirbti su smulkiais užsakymais. Rinktuvai taip pat skirti surinktiems padėklams pervežti.
​Elektriniai šakiniai krautuvai
Elektriniai krautuvai naudojami padėklams kelti, pervežti, tvarkyti. Įvairių modelių elektriniai krautuvai padės greitai ir lengvai atlikti krovos darbus lauke ir uždaroje patalpoje. Elektriniai krautuvai yra valdomi sėdint, todėl užtikrina saugų ir patogų operatorių darbą.
Dyzeliniai/dujiniai šakiniai krautuvai
Dyzelinu-dujomis varomi krautuvai, skirti padėklams pervežti, kelti, tvarkyti. Krautuvai yra su kabinos apsauga, pritaikyti patogiam operatorių darbui lauke ir viduje.
Robotizuoti krautuvai
Naujos kartos automatizuoti krautuvai atlieka pasikartojančius krovinių tvarkymo veiksmus patikimai, saugiai ir nenukrypstant nuo tikslo. Robotizuoti krautuvai gali atlikti įvairias užduotis sandėlyje, reaguoti į kliūtis realiuoju laiku ir lanksčiai prisitaikyti prie sandėlio net siauruose pravažiavimuose. 
10 t ir konteineriniai krautuvai
10 t ir konteineriniai krautuvai. Kompanija Konecranes siūlo itin aukštą keliamąją galią turinčią krovos techniką- šakinius krautuvus, konteinerių krautuvus bei toliasiekius krautuvus.
Mobilios rampos
Visi įmonės gaminami modeliai yra unikalūs savo konstrukcija bei techniniais sprendimais. Įmonė didelį dėmesį skiria produkcijos kokybei, ilgaamžiškumui bei saugai. Šoniniai- apsauginiai rampų profiliai gaminami iš aukščiausios kokybės plieno.