Šiukšliavežiai/ atliekų surinkimo automobiliai

Techninės specifikacijos:
UPC
Universalus šiukšliadėžių ir konteinerių keltuvas, specialiai sukurtas buitinių ir pramoninių atliekų surinkimui.

Suderinamas su įvairiais konteineriais.
 
OmniDEL (E)
OmniDEL, siūlantis tvirtą konstrukciją, minimalias priežiūros sąnaudas ir saugų veikimą, puikiai tinka didelės apimties miesto dviejų ratų konteinerių kolekcijoms. Jis taip pat lengvai perjungia į 4 ratų komercinių konteinerių režimą, užtikrinant greitą ir efektyvų didesnių konteinerių ištuštinimą.
Omnimax
"OmniMAX" yra puikus atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo sprendimas, kuris, naudojant tvirtą gale sumontuotą keltuvo sistemą, leidžia saugiai tvarkyti įspūdingo dydžio konteinerius.
OmniMAX (E)
"OmniMAX (E)" siūlo tokį patį aukščiausios kokybės atliekų surinkimo ir perdirbimo sprendimą kaip ir įprastinė hidraulinė versija, tačiau su mažo triukšmo ir žemos įtampos elektrinės konteinerių kėlimo sistemos privalumais. Ši sistema leidžia lanksčiai ir saugiai tvarkyti itin platų konteinerių asortimentą, nes gale sumontuota tvirta elektrinė kėlimo sistema. Sukurta taip, kad užtikrintų didžiausią veiklos lankstumą, "Olympus OmniMAX (E)" pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, padeda taupyti degalus, mažina anglies dvideginio išmetimą ir didina efektyvumą.
Atliekų surinkimo automobilis su kranu
​Universalus šiukšliadėžių ir konteinerių keltuvas, specialiai sukurtas buitinių ir pramoninių atliekų surinkimui.

Suderinamas su įvairiais požeminiais-pusiau požeminiais, 2-4 ratų konteineriais.