Svarbiausi faktai apie „Alwark“ grupę:

 • 17 metų teikiame naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų  bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos, priežiūros, aptarnavimo ir atsarginių dalių tiekimo paslaugas.
 
 • Dirbame visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Ukrainoje. Aptarnaujame virš 9000 industrinės technikos vienetų visame regione.
 
 • Esame itin lankstūs, dirbame tiek su didelėmis įmonėmis, tiek ir su mažesniais klientais, o siekdami ilgalaikės partnerystės ne tik patariame bei parenkame ekonomiškai efektyviausią techninį sprendimą, bet ir prižiūrime parduotą ar išnuomotą techniką. Mūsų klientai – uostai, oro uostai, terminalai, gamybinės ir logistikos bei komunalinio sektoriaus paslaugas teikiančios įmonės.
 
 • Atsakingai renkamės ir siūlome tik itin kokybiškų prekinių ženklų produkciją. Atstovaujame tokius gamintojus kaip Linde, Terberg, Konecranes Lift trucks, Mantsinen. Bucher, Moro Kaiser, Beam, Knapp, Hanel ir kt.
 
 • Kompetentingi bei patyrę įmonės darbuotojai nuolat teikia profesionalią pagalbą bei konsultacijas ne tik perkant, bet ir prižiūrint įsigytą ar nuomotą industrinę techniką.


Privatumo politika
 
Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti čia.

Linde Connect:desk" sutartinės nuostatos

Klientui naudojantis technika su „Linde Connect:desk" įranga bei UAB „Alwark“ turint prieigą prie Kliento asmens duomenų, tokiam asmens duomenų tvarkymui Kliento vardu bus taikomos sutartinės nuostatos, pateiktos čia.

Pranešėjų apsauga

ALWARK veikia vidinis kanalas (el. paštas: praneseju.apsauga@alwark.lt) (toliau – vidinis kanalas), kuriuo bet kuris asmuo, kurį su ALWARK sieja ar siejo darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) turi galimybę pranešti apie pažeidimą – įstaigoje, galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką, administracinį nusižengimą, tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą, taip pat šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą ar kitas grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą, apie kuriuos pranešėjas sužino iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo santykių arba sutartinių santykių su ALWARK. 

Vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašą galite rasti čia.
 

Kokybės ir aplinkos apsaugos politika

UAB „ALWARK“, teikiančios krovos ir specialiosios technikos pardavimo, nuomos bei techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas. Veikla nukreipta į maksimalų kiekvieno kliento poreikių tenkinimą.
 
Mūsų klientai – tai svarbiausi mūsų bendradarbiavimo partneriai, todėl mes siekiame :
 • didinti klientų pasitenkinimą;
 • pateikti klientams tik aukštos kokybės prekes ir paslaugas;
 • kiekvieną kliento užsakymą atlikti laiku.
 
Tai pasieksime :
 • tobulindami žinias apie parduodamus produktus;
 • pasirinkdami tinkamiausius technologinius sprendimus;
 • keldami visų lygių darbuotojų kvalifikaciją;
 • vykdydami prisiimtus teisinius įsipareigojimus.

Bendrovė palaiko kokybės vadybos sistemą, kurios baziniai reikalavimai yra tarptautinis standartas ISO 9001:2015 (LST EN ISO 9001:2015).
 
Bendrovės kokybės politika vykdoma LST EN ISO 9001:2015 standarto kontekste:
 • tiksliai paskirstant atsakomybę ir įgaliojimus tarp bendrovės darbuotojų;
 • sąžiningai ir efektyviai vykdant kokybės vadybos sistemos bei technologinių dokumentų reikalavimus.

Taip pat vadovaudamasi patikimumo, inovatyvumo ir tvarumo vertybėmis bei siekdami strateginių tikslų, UAB „ALWARK“  stengiasi mažinti bendrovės veiklos aplinkai daromą neigiamą poveikį, darbuotojai nuolatos domisi ir teikia pasiūlymus susijusius su tvariu ir ekonomišku veiklos vykdymu.
 
Aukščiausioji vadovybė periodiškai peržiūri, vertina ir nuolat gerina įmonės kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą bei skiria reikiamus išteklius jos įgyvendinimui ir kviečia visus UAB „ALWARK“ darbuotojus bendromis jėgomis įgyvendinti kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos reikalavimus ir didinti šios sistemos rezultatyvumą.
 

Lietuva

 • UAB Alwark
 • UAB Tecsolum Baltics
 • UAB Mobile Heavy Machinery

LATVIJA

 • SIA Alwark

ESTIJA

 • OÜ Alwark

UKRAINA

 • LLC Mobile Heavy Machinery
 • LLC Alwark Ukraine
240
darbuotojai
74 mln. €
2023 metų apyvarta
121
serviso darbuotojų
9003
aptarnauta industrinės technikos vienetų
8
pardavimo ir serviso lokacijos
45
pardavimų vadybininkų

Įgyvendinti projektai

„LTG Infra“ pradėjo naudoti naują Konecranes SMV 4628 CC5 krautuvą
Ilgamečiam UAB „Alwark“ klientui „LTG Infra“ pristatytas naujas, Švedijoje pagal specialų užsakymą pagamintas, Konecranes SMV 4628 CC5 krautuvas, siekiant užtikrinti aukščiausius techninius standartus bei patikimą darbą Kauno intermodaliniame terminale (KIT). Naujasis krautuvas, sveriantis 77 tonas, leis „LTG Infra“ plėsti krovos galimybes bei teikti papildomas ir kokybiškas intermodalinių krovinių aptarnavimo paslaugas. Krautuvas gali krauti 20, 40 ir 45 pėdų konteinerius bei puspriekabes, o jo keliamoji galia siekia net 46 tonas. Unikalus hidraulinis griebtuvas suteiks daugiau universalumo bei naudojimo galimybių. Dar vienas šio krautuvo privalumas tas, jog jį galima naudoti kaip mobilų kraną.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti Kauno intermodaliniam terminalui Konecranes SMV 4628 CC5 krautuvą, pasižymintį ypatingu patikimumu bei kokybe. Šis krautuvas ne tik atitinka aukščiausius techninius standartus, bet ir užtikrina saugų ir efektyvų darbą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis,“ – sako Mantas Lalas, „Alwark“ Klaipėdos pardavimų vadovas.

Mūsų bendrovė yra visuomet pasiruošusi teikti aukščiausio lygio aptarnavimą bei techninę priežiūrą mūsų klientui „LTG Infra“, įgyvendinančiam svarbius plėtros projektus bei siekiančiam padidinti terminalo pajėgumus, užtikrinti efektyvų tiek civilinių, tiek karinių krovinių tvarkymą. Norime pabrėžti, jog labai vertiname tarpusavio bendradarbiavimą bei „LTG Infra“ pasitikėjimą mūsų tiekiama technika bei paslaugomis.
Plačiau
Klaipėdos konteinerių terminalas įsigijo iš Alwark jau trečia Konecranes konteinerių keltuvą
Klaipėdos konteinerių terminalas įsigijo iš Alwark jau trečią Konecranes konteinerių keltuvą. Šie keltuvai pritaikyti tuščių konteinerių kėlimui. Ši technika, pasižyminti apkrovos jutimo hidraulika ir ErgoCab kabina, užtikrina darbo efektyvumą ir vairuotojo komfortą. Šis projektas parodo Alwark įsipareigojimą atitikti klientų poreikius ir padėti optimizuoti krovos operacijas.
Plačiau
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas „Mantsinen 300“, kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą pristatė krovos, sandėliavimo, technikos pardavimo, nuomos bei aptarnavimo paslaugas Baltijos šalyje teikianti bendrovė „Alwark“.
Plačiau
LTG investavo į techniką, pritaikytą abiejų standartų vėžių aptarnavimui
Krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“, priklausanti „Lietuvos geležinkelių“  (LTG) grupei, atnaujino riedmenų traukos parką naujais lokotraktoriais, kurie pritaikyti ne tik senajai geležinkelio vėžei, bet ir naujajai europinei.
Plačiau

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: