Svarbiausi faktai apie „Alwark“ grupę:

 • Daugiau nei 15 metų teikiame naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų  bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos, priežiūros, aptarnavimo ir atsarginių dalių tiekimo paslaugas.
 
 • Dirbame visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Ukrainoje. Aptarnaujame virš 9000 industrinės technikos vienetų visame regione.
 
 • Esame itin lankstūs, dirbame tiek su didelėmis įmonėmis, tiek ir su mažesniais klientais, o siekdami ilgalaikės partnerystės ne tik patariame bei parenkame ekonomiškai efektyviausią techninį sprendimą, bet ir prižiūrime parduotą ar išnuomotą techniką. Mūsų klientai – uostai, oro uostai, terminalai, gamybinės ir logistikos bei komunalinio sektoriaus paslaugas teikiančios įmonės.
 
 • Atsakingai renkamės ir siūlome tik itin kokybiškų prekinių ženklų produkciją. Atstovaujame tokius gamintojus kaip Linde, Terberg, Konecranes Lift trucks, Mantsinen. Bucher, Moro Kaiser, Beam, Knapp, Hanel ir kt.
 
 • Kompetentingi bei patyrę įmonės darbuotojai nuolat teikia profesionalią pagalbą bei konsultacijas ne tik perkant, bet ir prižiūrint įsigytą ar nuomotą industrinę techniką.


Privatumo politika
 
Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti čia.

Linde Connect:desk" sutartinės nuostatos

Klientui naudojantis technika su „Linde Connect:desk" įranga bei UAB „Alwark“ turint prieigą prie Kliento asmens duomenų, tokiam asmens duomenų tvarkymui Kliento vardu bus taikomos sutartinės nuostatos, pateiktos čia.

Pranešėjų apsauga

ALWARK veikia vidinis kanalas (el. paštas: praneseju.apsauga@alwark.lt) (toliau – vidinis kanalas), kuriuo bet kuris asmuo, kurį su ALWARK sieja ar siejo darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) turi galimybę pranešti apie pažeidimą – įstaigoje, galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką, administracinį nusižengimą, tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą, taip pat šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą ar kitas grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą, apie kuriuos pranešėjas sužino iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo santykių arba sutartinių santykių su ALWARK. 

Vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašą galite rasti čia.
 

Kokybės ir aplinkos apsaugos politika

UAB „ALWARK“, teikiančios krovos ir specialiosios technikos pardavimo, nuomos bei techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas. Veikla nukreipta į maksimalų kiekvieno kliento poreikių tenkinimą.
 
Mūsų klientai – tai svarbiausi mūsų bendradarbiavimo partneriai, todėl mes siekiame :
 • didinti klientų pasitenkinimą;
 • pateikti klientams tik aukštos kokybės prekes ir paslaugas;
 • kiekvieną kliento užsakymą atlikti laiku.
 
Tai pasieksime :
 • tobulindami žinias apie parduodamus produktus;
 • pasirinkdami tinkamiausius technologinius sprendimus;
 • keldami visų lygių darbuotojų kvalifikaciją;
 • vykdydami prisiimtus teisinius įsipareigojimus.

Bendrovė palaiko kokybės vadybos sistemą, kurios baziniai reikalavimai yra tarptautinis standartas ISO 9001:2015 (LST EN ISO 9001:2015).
 
Bendrovės kokybės politika vykdoma LST EN ISO 9001:2015 standarto kontekste:
 • tiksliai paskirstant atsakomybę ir įgaliojimus tarp bendrovės darbuotojų;
 • sąžiningai ir efektyviai vykdant kokybės vadybos sistemos bei technologinių dokumentų reikalavimus.

Taip pat vadovaudamasi patikimumo, inovatyvumo ir tvarumo vertybėmis bei siekdami strateginių tikslų, UAB „ALWARK“  stengiasi mažinti bendrovės veiklos aplinkai daromą neigiamą poveikį, darbuotojai nuolatos domisi ir teikia pasiūlymus susijusius su tvariu ir ekonomišku veiklos vykdymu.
 
Aukščiausioji vadovybė periodiškai peržiūri, vertina ir nuolat gerina įmonės kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą bei skiria reikiamus išteklius jos įgyvendinimui ir kviečia visus UAB „ALWARK“ darbuotojus bendromis jėgomis įgyvendinti kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos reikalavimus ir didinti šios sistemos rezultatyvumą.
 

Lietuva

 • UAB Alwark
 • UAB Tecsolum Baltics
 • UAB Mobile Heavy Machinery

LATVIJA

 • SIA Alwark

ESTIJA

 • OÜ Alwark

UKRAINA

 • LLC Mobile Heavy Machinery
 • LLC Alwark Ukraine
240
darbuotojai
74 mln. €
2023 metų apyvarta
121
serviso darbuotojų
9003
aptarnauta industrinės technikos vienetų
8
pardavimo ir serviso lokacijos
45
pardavimų vadybininkų

Įgyvendinti projektai

Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas „Mantsinen 300“, kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą pristatė krovos, sandėliavimo, technikos pardavimo, nuomos bei aptarnavimo paslaugas Baltijos šalyje teikianti bendrovė „Alwark“.
Plačiau
LTG investavo į techniką, pritaikytą abiejų standartų vėžių aptarnavimui
Krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“, priklausanti „Lietuvos geležinkelių“  (LTG) grupei, atnaujino riedmenų traukos parką naujais lokotraktoriais, kurie pritaikyti ne tik senajai geležinkelio vėžei, bet ir naujajai europinei.
Plačiau
SBA grupės įmonei Germanika pristatyti septyni nauji Linde krautuvai
Naujieji krautuvai jau dirba viename didžiausių ir moderniausių baldų fabrikų Lietuvoje
 
Plačiau
Kauną pasiekė dvi naujos GOUPIL elektrinės šiukšliavežės
Kompaktiškos, ekologiškos ir tylios  tokios dvi GOUPIL pilnai elektrinės šiukšliavežės jau pristatytos ir sėkmingai dirba Kauno mieste.
Plačiau

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: