Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Svarbiausi faktai apie „Alwark“ grupę:

 • Daugiau nei dešimt metų teikiame naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų  bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos, priežiūros, aptarnavimo ir atsarginių dalių tiekimo paslaugas.
 
 • Dirbame visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Ukrainoje. Aptarnaujame virš 3500 industrinės technikos vienetų visame regione.
 
 • Esame itin lankstūs, dirbame tiek su didelėmis įmonėmis, tiek ir su mažesniais klientais, o siekdami ilgalaikės partnerystės ne tik patariame bei parenkame ekonomiškai efektyviausią techninį sprendimą, bet ir prižiūrime parduotą ar išnuomotą techniką. Mūsų klientai – uostai, oro uostai, terminalai, gamybinės ir logistikos bei komunalinio sektoriaus paslaugas teikiančios įmonės.
 
 • Atsakingai renkamės ir siūlome tik itin kokybiškų prekinių ženklų produkciją. Atstovaujame tokius gamintojus kaip Linde, Terberg, Konecranes Lift trucks, Mantsinen. Johnston Sweepers, Moro Kaiser, Beam.
 
 • Kompetentingi bei patyrę įmonės darbuotojai nuolat teikia profesionalią pagalbą bei konsultacijas ne tik perkant, bet ir prižiūrint įsigytą ar nuomotą industrinę techniką.


Privatumo politika
 
Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti čia.

Linde Connect:desk" sutartinės nuostatos

Klientui naudojantis technika su „Linde Connect:desk" įranga bei UAB „Alwark“ turint prieigą prie Kliento asmens duomenų, tokiam asmens duomenų tvarkymui Kliento vardu bus taikomos sutartinės nuostatos, pateiktos čia.

Pranešėjų apsauga

ALWARK veikia vidinis kanalas (el. paštas: praneseju.apsauga@alwark.lt) (toliau – vidinis kanalas), kuriuo bet kuris asmuo, kurį su ALWARK sieja ar siejo darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) turi galimybę pranešti apie pažeidimą – įstaigoje, galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką, administracinį nusižengimą, tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą, taip pat šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą ar kitas grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą, apie kuriuos pranešėjas sužino iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo santykių arba sutartinių santykių su ALWARK. 

Vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašą galite rasti čia.

 
Kokybės politika
 
UAB „ALWARK“, teikiančios krovos ir specialiosios technikos pardavimo, nuomos bei techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas, veikla nukreipta į maksimalų kiekvieno kliento poreikių tenkinimą.

Mūsų klientai – tai svarbiausi mūsų bendradarbiavimo partneriai, todėl mes siekiame:
 • didinti klientų pasitenkinimą;
 • pateikti klientams tik aukštos kokybės prekes ir paslaugas;
 • kiekvieną kliento užsakymą atlikti laiku.
 
Tai pasieksime:
 • tobulindami žinias apie parduodamus produktus;
 • pasirinkdami tinkamiausius technologinius sprendimus;
 • keldami visų lygių darbuotojų kvalifikaciją.
 
Bendrovė palaiko kokybės vadybos sistemą, kurios baziniai reikalavimai yra tarptautinis standartas ISO 9001:2015 (LST EN ISO 9001:2015).
 
Bendrovės kokybės politika vykdoma LST EN ISO 9001:2015 standarto kontekste:
 • tiksliai paskirstant atsakomybę ir įgaliojimus tarp bendrovės darbuotojų;
 • sąžiningai ir efektyviai vykdant kokybės vadybos sistemos bei technologinių dokumentų reikalavimus.
 
Aukščiausioji vadovybė periodiškai peržiūri, vertina ir nuolat gerina įmonės kokybės tikslus bei skiria reikiamus išteklius jų įgyvendinimui ir kviečia visus UAB „ALWARK“ darbuotojus bendromis jėgomis įgyvendinti kokybės vadybos sistemos reikalavimus.
 

Lietuva

 • UAB Alwark
 • UAB Pramoniniai Šepečiai
 • UAB Mobile Heavy Machinery

LATVIJA

 • SIA Alwark

ESTIJA

 • OÜ Alwark

UKRAINA

 • LLC Mobile Heavy Machinery
 • LLC Linde Material Handling Ukraine
176
darbuotojai
43 mln. €
2020 metų apyvarta
111
serviso darbuotojų
5213
aptarnauta industrinės technikos vienetų
8
pardavimo ir serviso lokacijos
36
pardavimų vadybininkų

Įgyvendinti projektai

LTG investavo į techniką, pritaikytą abiejų standartų vėžių aptarnavimui
Krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“, priklausanti „Lietuvos geležinkelių“  (LTG) grupei, atnaujino riedmenų traukos parką naujais lokotraktoriais, kurie pritaikyti ne tik senajai geležinkelio vėžei, bet ir naujajai europinei.
Plačiau
SBA grupės įmonei Germanika pristatyti septyni nauji Linde krautuvai
Naujieji krautuvai jau dirba viename didžiausių ir moderniausių baldų fabrikų Lietuvoje
 
Plačiau
Kauną pasiekė dvi naujos GOUPIL elektrinės šiukšliavežės
Kompaktiškos, ekologiškos ir tylios  tokios dvi GOUPIL pilnai elektrinės šiukšliavežės jau pristatytos ir sėkmingai dirba Kauno mieste.
Plačiau
7 nauji Linde krautuvai jau dirba AB Šilutės baldai
Klientas AB Šilutės baldai papildė savo pajėgas net 7 naujais Linde krautuvais. Įmonei pristatyti trys  krautuvų modeliai: Linde 391, Linde 394 ir pats naujausias – Linde 1202.
Plačiau

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: