Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus:

Rasco

     Įmonė RASCO yra pirmaujanti profesionalios kelių priežiūros technikos gamintoja Europoje. 1990 m. įkurta kompanija gamina ir platina sniego valytuvus, druskos barstytuvus, strėlines žoliapjoves ir susijusią mašinų atnaujinimo įrangą. Kaip stambus šeimos verslas, įmonė RASCO visada pasirengusi įveikti didžiausius iššūkius vykdant kelių priežiūros darbus, kai oro sąlygos nuolat keičiasi.
     Visoje Europoje įmonė pagarsėjusi dėl savo patvarios produkcijos, aukštos kokybės konstrukcijos ir pažangiųjų technologijų, kurias savo klientams siūlo už pranašesnę kainą. Šiandien mūsų rinkodaros ir paskirstymo tinklas aprėpia visą Europą: kokybiškai pagaminta ir technologiškai pažangi kelių priežiūros technika šios srities operatoriams tiekiama 25 šalyse. Įmonė RASCO yra rinkos lyderė tokiose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir kt., kur vyrauja sudėtingos oro sąlygos, dėl ko klientai kelia ypač griežtus reikalavimus.
     Du pagrindiniai procesai – dėmesys savo klientams, savo darbuotojų lavinimas bei geriausių sąlygų sudarymas visada buvo ir bus įmonės plėtros pagrindas.


 

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: