Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Vakuuminės šlavimo mašinos
Įranga skirta kiemams, šaligatviams, sunkiai prieinamoms vietoms,  siauroms gatvėms, plačioms gatvėms, keliams, greitkeliams ir statybų aikštelėms šluoti bei plauti, o taip pat oro uostams ir kitoms didelėms teritorijoms valyti.
Šiukšliavežiai/ atliekų surinkimo automobiliai
„Farid" gaminamos mašinos tinka skirtingo pajėgumo šiukšlių surinkimo darbams ir yra pritaikomos įvairiai aplinkai.
Hidrodinaminė, asenizacinė įranga
Tai įranga, skirta kanalų valymui ir plovimui.
Hidrodinaminiai automobiliai su vandens recirkuliacija
Tai plovimo - siurbimo - vandens perdirbimo sistema. Ji sujungia kanalų plovimo aukštu slėgiu bei vakuuminio nuotekų siurbimo sistemas, tuo pačiu atlikdama  daugkartinį plovimui skirto vandens filtravimą ir panaudojimą, pailgina nepertraukiamą darbą iki 50% bei optimizuoja susiurbto šlamo konsistenciją.
Šlaitinės žoliapjovės ir priedai
Rasco gaminamos žoliapjovės bei krūmapjovės skirtos pjauti žolei ir piktžolėms, valant kelio bordiūrus, pylimus, drėkinimo griovius ir apaugusius miškų takelius.
Druskos barstytuvai
Druskos barstytuvai skirti barstyti apledėjusius kelius, takus ir kitus paviršius druska, smėliu ir druskos-smėlio mišiniu. Barstytuvuose įdiegtos EPOS valdymo sistemos pagalba barstymo procesas yra pilnai automatizuotas.
Sniego valytuvai
Plieniniai sniego valytuvai lengvai prisitaiko prie kelio paviršiaus, saugiai apeina pasitaikiusias kliūtis, užtikrina žemą vibracijos ir triukšmo lygį sniego valymo metu ir yra labai manevringi.
Druskos tirpalo paruošimo įranga
Tai druskos mišinio paruošimo maišytuvas, skirtas paruošti CaCl2 arba NaCl tirpalą druskos sudrėkinimui.
Daugiafunkcinės komunalinės mašinos
Mašinos skirtos įvairiems darbams atlikti – šluoti ir plauti gatves, rinkti lapus ir šiukšles, valyti sniegą, barstyti paviršių ir kt. Mašinos pritaikomos dirbti visus metus.
Elektra varoma komunalinė technika
 Ekologiški sprendimai Jūsų verslui  pilnai elektrinė, kompaktiška ir tyli technika bei įranga.