Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus:

Mantsinen Group

     Nuo pat įkūrimo įmonės „Mantsinen“ strategija yra teikti klientams pačią našiausią ir saugiausią techniką, skirtą didelės apimties krovos darbams atlikti. Šiuo metu „Mantsinen“ grupė valdo dvi verslo šakas – teikia logistikos paslaugas ir tiekia krovos techniką, siūlydama unikalius sprendimus strategijos tikslui pasiekti.
 
     Įmonės „Mantsinen“ krovos technika gabenamos anglys ir kitos sausos medžiagos, metalo laužas bei gatavi metalo gaminiai. Kompanijos „Mantsinen“ įranga taip pat naudojama apvaliajai medienai, medienos produktams ir kitoms medžiagoms tvarkyti. Nuolat atrandami nauji taikymo būdai, siekiant patenkinti klientų poreikius.
 
     Šiandien „Mantsinen“ yra tarptautinė įmonė, turinti didelių perspektyvų regione. Veikla paskirstyta į dvi verslo šakas – krovos techniką ir logistikos paslaugas. Logistikos paslaugos teikiamos ir Suomijoje, ir Rusijoje. Mes siekiame būti labiausiai gerbiamu užsakomųjų paslaugų partneriu tokiose verslo srityse, kaip medienos, metalo laužo apdirbimas, arba atliekant krovos darbus terminaluose. Krovos technika gaminama Ilemiuliu miestelyje, Šiaurės Karelijoje, Suomijoje ir, esant mūsų plačiam partnerių tinklui, pristatoma visame pasaulyje.
 
„Mantsinen“ iki šiol yra šeimos verslo įmonė.


 

Alwark grupės įmonės atstovauja šiuos gamintojus: