Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Naujienos

Johnston Sweepers pristatė inovatyvią šlavimo mašiną
Vis daugiau įmonių rūpinasi ekologija todėl Johnston Sweepers ne išimtis – šlavimo mašinų gamintojai teigia, patys pirmieji pasaulyje pagaminę elektra varomą šlavimo mašiną su ličio jonų baterijomis. 
Plačiau
Linde Connect – visa informacija vienu mygtuko paspaudimu
Berlyne sporto renginiui išnuomotą ir vėliau pavogtą krautuvą greičiau nei policija sugebėjo rasti Linde Connect sistema. Tai technologija, kuri gali ne tik nustebinti Vokietijos policiją ir surasti krautuvą, bet sugeba valdyti ir visą krautuvų parką.
Plačiau
Krautuvų vairuotojų meistriškumo varžybų sezonas prasidėjo
Praėjusią savaitę įvyko pirmosios šio sezono krautuvų operatorių rungtynes Alytuje,  kuriose jėgas išbandė net 14 operatorių. Alytaus įmonėj Vita Baltic International varžybos buvo organizuojamos pirmą kartą ir sulaukė itin didelio operatorių susidomėjimo, kurie net po naktinės pamainos nepatingėjo išbandyti savo jėgas. 
 
Plačiau
„TruckSpot" – įspėjamasis trikampis apsaugantis nuo nelaimių
65 proc. visų nelaimingų atsitikimų sandėliuose, nutinka tuomet kai krautuvai kerta kelią su pėsčiaisiais, ar kitais krautuvais. Todėl Linde MH nusprendė dar labiau ištobulinti „BlueSpot“ optinės įspėjamosios sistemos idėją ir sukūrė „TruckSpot” – raudoną įspėjamąjį trikampį, kuris šviesdamas ant grindų perspėja apie artėjantį krautuvą. 
Plačiau
Idealus krautuvas visiems atvejams
Koks turėtų būti idealus krautuvas?  Kokie priedai užtikrina maksimalų efektyvumą? Kas garantuoja visišką saugumą? Tai klausimai, kuriuos sau uždavė Linde MH specialistai, o atsakymus į juos pateikė WoMH parodoje pristatydami „Tobulą krautuvą“- „Linde E20-E35 Roadster“, kuris turi naujausius priedus skirtus dar geresniam matomumui, efektyvumui ir saugumui užtikrinti.
Plačiau
Linde kviečia iš arčiau susipažinti su naujausiomis tendencijomis
Birželio 4-15 dienomis vyks jau trečioji daugiausiai lankytojų sulaukianti Linde MH organizuojama intralogistikos paroda „World of Material Handling (WoMH)“.
Šiemet parodos organizatoriai vadovaujasi  šūkiu „Paprastumas. Intelektualių sprendimų menas“, todėl bus skiriamas didelis dėmesys pažangiems procesams ir sprendimams, kurie yra susiję su vis sudėtingesniu krovinių tvarkymu. 
Plačiau
1 2 3 ... 8