Naujienos

Be vairuotojo. Nepavargstantis. Neprilygstamas.
Naujasis „Linde C-Matic" robotizuotas krautuvas,  būna darbe ir dirba net ir tada, kai kiti darbuotojai pietauja, ar serga namuose. 
Plačiau
Dar didesnis operatorių saugumo užtikrinimas su BlueSpot technologija
Saugumas yra svarbiausia – tai ne tik skambus šūkis, bet ir realiai įgyvendinama praktika. Daugybė Linde MH klientų iš viso pasaulio, tarp jų ir Lietuvos džiaugiasi sumažėjusiu incidentų kiekiu dėl populiarėjančios BlueSpot” technologijos, su kuria yra užsakoma dauguma krautuvų Lietuvoje. „BlueSpot” yra mėlyna LED lemputė pritvirtina prie krautuvo, ir nukreipta į žemę kelionės kryptimi.
Plačiau
Atnaujintos Linde sėdynės ir stovėjimo platformos – daugiau komforto ir našumo
Operatorių motyvacija ir darbo efektyvumas yra lemiami veiksniai norint užtikrinti produktyvų darbą, todėl „Linde MH”  pristato atnaujintas šonines vairuotojo sėdynes ir stovimas platformas, kurios krautuvams suteiks dar daugiau komforto ir našumo. 
Plačiau
Rasco pagamino jubiliejinį skaičių sniego valytuvų
Sveikiname mūsų partnerius Rasco su 1000-uoju pagamintu, pačiu populiariausiu ir perkamiausiu, sniego valytuvu MOSOR PK.

Net 20 vienetų, šių sniego valytuvų dirba Baltijos šalių keliuose, o 10 iš jų galite sutikti ir Lietuvoje.
Plačiau
LogiMat parodoje skaitmenizuoti sandėlio tvarkymo sprendimai
2018 m. Kovo 13-15 d. mūsų atstovaujamas prekės ženklas Linde dalyvaus Štutgarte, Vokietijoje vykstančioje „LogiMAT” parodoje, kurioje pristatys visus naujausius sandėliavimo ir automatizavimo sprendimus. 
Plačiau
Geresnis matomumas su naujuoju Linde šakių reguliatoriumi
Naujas integruotas šakių padėties reguliatorius „View” prekių sandėliavimo ir surinkimo metu užtikrina daug geresnį matomumą ir nesumažėjusią likutinę keliamąją galią. 
Plačiau
1 2 3 ... 5