Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Naujienos

BUCHER gamintojas pristatė naujausias komunalinės technikos inovacijas
Mūsų atstovaujamas gamintojas BUCHER pristatė naujausias inovatyvias technologijas komunalinės technikos rinkoje.

Naujoji „Smoothflow” oro technologija jau įdiegta naujiems V modeliams. 
Plačiau
Kauną pasiekė dvi naujos GOUPIL elektrinės šiukšliavežės
Kompaktiškos, ekologiškos ir tylios – tokios dvi GOUPIL pilnai elektrinės šiukšliavežės jau pristatytos ir sėkmingai dirba Kauno mieste.
 
Plačiau
Naujasis ALWARK biuras Klaipėdoje
Informuojame, kad nuo šiol uostamiestyje galite mus rasti naujose, moderniose ir didesnėse patalpose, adresu: Rimkų g. 37, Klaipėda.
Plačiau
Įvyko naujos kartos Linde krautuvų pristatymas
Praeitą savaitę įvyko naujojo Linde krautuvo pristatymas Vilniaus ir Kauno regionų klientams, kurie galėjo ne tik susipažinti su naujausiais krovos technikos sprendimais, bet ir patys išbandyti naująjį modelį.
 
Plačiau
Berlyne pristatyti nauji Linde H20-H35 modeliai
Berlyne buvo pristatyti nauji Linde modeliai H20-H35. ALWARK turėjo galimybę vieni pirmųjų pamatyti naujuosius krautuvus ir susipažinti su Linde kuriamomis inovacijomis.

 
Plačiau
Talino oro uosto pakilimo takus prižiūrės šešios naujos Overaasen mašinos
Artėjant žiemos sezonui ALWARK kartu su Talino oro uostu įgyvendina oro uosto priežiūros technikos atnaujinimo projektą.
Specialiai Talino oro uostui pritaikytos šešios Overaasen mašinos su platesniais ir didesniais sniego valytuvais padės greičiau, ekonomiškiau ir ekologiškiau rūpintis pakilimo takais esant sniegui. 
Daugiau apie projektą: https://www.tallinn-airport.ee/en/news/winter-runway-maintenance-equipment-was-upgraded/
Plačiau
1 2 3 ... 11