Naujienos

Idealus krautuvas visiems atvejams
Koks turėtų būti idealus krautuvas?  Kokie priedai užtikrina maksimalų efektyvumą? Kas garantuoja visišką saugumą? Tai klausimai, kuriuos sau uždavė Linde MH specialistai, o atsakymus į juos pateikė WoMH parodoje pristatydami „Tobulą krautuvą“- „Linde E20-E35 Roadster“, kuris turi naujausius priedus skirtus dar geresniam matomumui, efektyvumui ir saugumui užtikrinti.
Plačiau
Linde kviečia iš arčiau susipažinti su naujausiomis tendencijomis
Birželio 4-15 dienomis vyks jau trečioji daugiausiai lankytojų sulaukianti Linde MH organizuojama intralogistikos paroda „World of Material Handling (WoMH)“.
Šiemet parodos organizatoriai vadovaujasi  šūkiu „Paprastumas. Intelektualių sprendimų menas“, todėl bus skiriamas didelis dėmesys pažangiems procesams ir sprendimams, kurie yra susiję su vis sudėtingesniu krovinių tvarkymu. 
Plačiau
Atsisveikinkite su problemomis dėl netolygių grindų
Grindų paviršius nors ir iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšmingas komponentas sandėlyje, vaidina vieną svarbiausių vaidmenų dirbant su siaurų pravažiavimų krautuvais, keliančiais iki 18 m aukščio. 
Plačiau
Naujas Linde sprendimas. 360° vaizdas iš krautuvo
Akloji zona pasitaiko ne tik vairuojant automobilį, bet ir krautuvą.  Į šią zoną lengvai patenka pėstieji, o operatorius juos pastebi tik tada, kai būna per vėlu. Pagal nelaimingų atsitikimų kiekį sandėliuose, 44 proc. jų nutinka su žmonėmis. Norėdama išvengti šių atsitikimų ir patekimo į krautuvo „akląja zona“ Linde MH sukūrė „Surround View“ sistemą. 
Plačiau
Logistikos centrų plėtra krautuvų poreikį išaugino daugiau nei 10 kartų
Kaip tikina Eimantas Bražinskas, krovos bei komunalinės technikos pardavimo ir priežiūros paslaugas teikiančios įmonės „Alwark“ „Linde“ technikos padalinio vadovas, nuo 2009 iki 2017 metų naujų krautuvų rinka Lietuvoje išaugo 12,5 karto. 
 
Plačiau
Galingas vilkikas jau pradėjo dirbti Latvijos oro uoste
Latvijos oro uostas vėl pasitikėjo Alwark atstovaujamos technikos patikimumu ir įsigijo Douglas orlaivių stūmimo/vilkimo traktorių. 
 
 
Plačiau
1 2 3 ... 7