Naujienos

Ličio jonų baterijos visiems sandėlio darbams
Su daugiau nei 30 siūlomų „Linde" ličio jono baterijų krautuvais, nuo šiol, šio prekės ženklo klientai sandėlyje gali atlikti beveik visas logistikos užduotis. Kompanijai „Linde" išplėtus ličio jonų technologijos asortimentą, mes, kaip krovos technikos profesionalai, siūlome investuojant į naujus krautuvus vietoj švino rūgštinių baterijų rinktis ličio jonų. 
Plačiau
Įmonių ateitis – robotizuoti krautuvai
Robotizuoti krautuvai pakeičia įprastus darbuotojus suteikdami darbui daugiau saugumo ir tikslumo. Krautuvų gamintojas „Linde” teigia, kad pastaraisiais metais automatizuotų krautuvų paklausa išaugo dvigubai ir tai leidžia darbuotojams sutelkti dėmesį į daug sudėtingesnes ir įdomesnes operacijas, nei atliekant tik įprastus bei varginančius fiziškai pasikartojančius procesus. 
Plačiau
Pasinaudokite specialiu UAB „Alwark“ pasiūlymu „Swedbank lizingo“ klientams
Įsigykite „Linde“ E16c EVO, H30D EVO ir  L14AP modelius ir pasinaudokite patraukliomis „Swedbank lizingo“ finansavimo sąlygomis.
Plačiau
Didžiausia hidraulinė krovos mašina pasaulyje – Mantsinen 300
Nauja hidraulinė krovos mašina Mantsinen darbo efektyvumą perkelia į visiškai kitą lygį. Mantsinen pristato, greitesnį ir tikslesnį „Mantsinen 300”, kuris šiuo metu greičiausiai rinkoje atlieka darbą ir yra produktyviausias savo klasėje. 
Plačiau
Čekijoje atidarytas naudotų Linde krautuvų atnaujinimo centras
Linde atidarė naują naudotų krautuvų atnaujinimo centrą Velke Bilovice mieste, šalia Bruno, skirtą Centrinės ir Rytų Europos pardavimų regionams. Šioje gamykloje nuo naudojimo visiškai pasenę krautuvai gali būti atnaujinami iki „premium” lygio. „Alwark” įmonė taip pat turi galimybę naudotis šio centro paslaugomis.
Plačiau
Miunchene vyks „Inter airport Europe 2017“ paroda
Šių metų spalio 10-13 dienomis, Miunchene vyks tarptautinė „Inter airport Europe 2017“ paroda, kurioje bus galima pamatyti Alwark atstovaujamų gamintojų stendus.
Plačiau
1 2 3 4