Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Naujienos

Alwark tarp TOP 500 Lietuvos verslo lyderių
Džiaugiamės būdami tarp 500 lyderiaujančių Lietuvos įmonių. Verslo žinių sudarytame lyderių sąraše didžiosios šalies bendrovės vertintos atsižvelgiant į verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę bei komunikuojant savo patirtį.
Pateiktame didmeninės prekybos lyderių reitinge užimame 14tą vietą iš 186!
Vz.lt pateikiami duomenys.
 
 
Plačiau
„Klaipėdos smeltei" pristatyti nauji Konecranes gamintojo krautuvai
Džiaugiamės bendradarbiavimu su viena didžiausių jūrų krovinių kompanijų Lietuvoje – LKAB Klaipėdos smeltė.
Plačiau
Miunchene įvyko didžiausia pramoninės technikos paroda – Bauma 2019
Praeitą savaitę Miunchene įvyko didžiausia pramoninės technikos paroda – Bauma 2019. Alwark kolegos parodoje sėmėsi žinių apie industrijos naujoves ir tendencijas. 

 
 
Plačiau
Vilniaus vandenims pristatytas pažangus KAISER hidrodinaminis automobilis
Viena didžiausių vandentvarkos bendrovių Lietuvoje – Vilniaus vandenys pasitiko pavasarį su atsinaujinusiu technikos parku.
Plačiau
Ateities pramoninės baterijos: pasikraus per tris minutes ir sutaupys daug laiko
Pasaulyje stebimas ličio jonų baterijų pardavimų augimas pramonės ir logistikos sektoriuose – šios aplinkai draugiškesnės ir darbuotojams patogesnės naudoti baterijos vis dažniau išstumia senąsias rūgštines ir ilguoju laikotarpiu įmonėms leidžia sutaupyti.
Plačiau
„Alwark“ išbando dalijimosi ekonomiką pramonėje
Krovos ir komunalinės technikos kompanija „Alwark“ Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritorijoje bando dalijimosi ekonomikos pranašumus. Bendrovė dėlioja paskutinius štrichus ir nuo kovo pradės siūlyti automatizuotą trumpalaikės krautuvo nuomos sprendimą.
Plačiau
1 2 3 ... 9