Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Naujienos

2022-ieji „Alwark“ bendrovei buvo rekordiniai: apyvarta augo daugiau nei 50%
Krovos ir komunalinės technikos pardavimo bei priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Alwark“, 2022 metais net trečdaliu – virš 30 proc. išaugo technikos nuoma. Bendrovės vadovas Julius Urbanavičius pastebi, kad praėjusiais metais klientai labiausiai rinkosi naująsias technologijas – elektra varomą ne tik krovos, bet ir komunalinę bei uostų techniką.
 
Plačiau
„Linde“ padalinio vadybininkas Justas: svarbiausia – motyvacija
Jeigu jums prireikė „Linde“ krautuvų, kreipkitės į specialistą, kuris yra pasiruošęs padėti. Būtent toks yra „Alwark“ įmonėje dirbantis pardavimų vadybininkas Justas Klimavičius, pasirengęs ne tik atsakyti į iškilusius klausimus apie „Linde“ krautuvus, bet ir pasidalinti savo patirtimi ir patarimais.
Plačiau
Sėkmingos įmonės paslaptis – tinkami darbo įrankiai: kodėl tai tampa prioritetu?
Motyvacija ir kokybiškų darbo įrankių bei įrangos užtikrinimas – pagrindinės šiuo metu vyraujančios bendrovių pareigos darbuotojams, kurioms pernelyg dažnai neskiriama deramo dėmesio. Tai yra nuolatinis iššūkis ir gyvybiškai svarbus prioritetas kiekvienai įmonei, norinčiai augti ir darbuotojų prioritetų sąraše rikiuojasi pirmoje vietoje.
Plačiau
„Alwark“ Lietuvos pramonei pasiūlys vidinės logistikos robotizacijos sprendimus
Vienas didžiausių pasaulyje krautuvų gamintojų ir vidinės logistikos sprendimų bei paslaugų tiekėjų „Linde“ pristatė autonominį mobilų robotą sandėliams. Oficialus „Linde“ atstovas Lietuvoje, įmonė „Allwark“ teigia, kad ši technologija gali stipriai prisidėti ir prie Lietuvos įmonių vidinės logistikos optimizavimo.
Plačiau
Saugi darbo aplinka – laimingas darbuotojas: kaip tai užtikrinti?
Nuo nelaimingų atsitikimų nesame apsaugotas nė vienas, tačiau tikimybę jiems nutikti galima sumažinti. UAB „Alwark“ įmonė nuo šių metų turi naują pareigybę, kuri atsakinga už darbuotojų saugą ir sveikatą atliekant naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, komunalinės technikos pardavimo, nuomos paslaugas, bei teikiant serviso paslaugas Baltijos šalyse.
Plačiau
R. Didbalis apie tai, kaip atrado mėgstamą veiklą
Ne daugelis mūsų gali pasidžiaugti ir pasigirti, kad dirba mėgiamą darbą. Vieniems jis gali atrodyti labai monotoniškas ir nuobodus, kitiems – priešingai,atveria kelią į idėjų ir saviraiškos laisvę. Vienas iš tokių žmonių, septynerius metus UAB „Alwark“ įmonėje dirbantis Regimantas Didbalis. Jis atviras – šioje įmonėje jaučiasi puikiai:olektyvas draugiškas, darbas – mielas širdžiai, o atstovaujamas prekės ženklas džiugina ir žavi klientus.
Plačiau
1 2 3 ... 13