Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Naujienos

Profesionalios ir operatyviai teikiamos serviso paslaugos – sėkmingo darbo su krovos technika pagrindas
Bendrovė „Alwark“ jau daugiau nei 15 metų teikia naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos ir atsarginių dalių tiekimo paslaugas. Be technikos tiekimo, Bendrovės „Alwark“ servisas užtikrina aukščiausius standartus atitinkančią technikos priežiūrą ir aptarnavimą, teikia platų serviso paslaugų spektrą, kuris apima krovos technikos aptarnavimą, remontą, atsargines dalis ir kitas paslaugas. Tokia techninė priežiūra užtikrina technikos ilgaamžiškumą, kaštų taupymą ir saugumą.
Plačiau
Stambiosios technikos svarba sklandžiai Klaipėdos konteinerių terminalo veiklai
UAB “Klaipėdos konteinerių terminalas” (KKT) – konteinerių krovos pradininkas Lietuvoje. Buvusi maža įmone, šiandien KKT yra viena iš didžiausių Klaipėdos uoste. 1994 metais terminalas galėjo priimti 200 laivų, nuosekliai augusi įmonė šiandien jų gali aptarnauja 1200 per metus. 
Plačiau
Dakarui 2024 pasiruošusio M. Siliūno rėmėjų komandoje ir Alwark vardas
Sportas ir technika – mums neatsiejami dalykai. Todėl džiaugiamės šį sezoną tapę Dakaro 2024 dalyvio, vienintelio motociklų klasės atstovo iš Lietuvos, klaipėdiečio Modesto Siliūno rėmėjais. Jau dabar matome, jog ši partnerystė bus paremta sinergija ir vieningu požiūriu į rezultatą. Linkime Modestui didžiausios sėkmės, kviečiame skaityti toliau ir sužinoti, kaip jam sekasi pasiruošti bei koks talismanas jam padės laimėti medalį.
Plačiau
Lietuvoje pirmą kartą pasiektas išskirtinis rekordas: su krautuvu pastatytas statinys iš taurių
Šių metų rudenį buvo pasiektas pirmas toks rekordas Lietuvoje: elektriniu šakiniu Linde krautuvu pastatytas aukščiausias 183 cm statinys iš stiklo taurių. Rekordo pasiekė krautuvų vairuotojas Lukas Kvietkauskas, dirbantis "Vilniaus baldai" įmonėje. 12 eilių ir 78 taurių statinį jam pastatyti užtruko mažiau nei 40 minučių. Pasak oficialios Lietuvos rekordų agentūros, toks pasiekimas dar nėra oficialiai fiksuotas ir „Gineso“ pasaulio rekordų knygoje.     
„Tai yra pirmasis tokio pobūdžio rekordas pasitelkiant šakinį krautuvą Lietuvoje. Rekordo su panašia formuluote, mūsų žiniomis, nėra registravusi ir „Gineso“ pasaulio rekordų agentūra. Tiesa, rankomis pastatytų įvairios formos rekordinio aukščio statinių iš stiklinių taurių tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje yra registruota, bet tai pirmas atvejis, kai tam naudojama papildoma technika, gerokai pasunkinanti procesą“, – teigia oficialios Lietuvos rekordų agentūros „Rekordų akademija“ vadovas Gintaras Pocius.

 
Plačiau
Ateitis čia ir dabar: kaip elektriniai komunaliniai sunkvežimiai keičia mūsų miestus?
Elektriniai komunaliniai sunkvežimiai: mūsų miestų ateitis.
Žmonės visuomet turėjo lakią vaizduotę apie ateities miestus. Nuo skraidančių automobilių iki robotų, tvarkančių namus. Šiandien ateities miestų strategijų pagrindas – tvarumas ir nulinė žala planetos atmosferai. Neseniai ateities miesto viziją įgyvendino UAB „Visagino energija“ – pradėję naudoti visiškai elektrinius, „Goupil“ komunalinius automobilius.
Plačiau
Pasiektas didžiausias technikos nuomos skaičius UAB „Alwark“ istorijoje
UAB „Alwark“, daugiau nei 15 metų teikianti aukštos kokybės krovos ir sandėliavimo technikos paslaugas, šį mėnesį mini istorinį pasiekimą. Įmonė išnuomojo savo 1000-ąjį technikos vienetą. Minėdami šį pasiekimą, UAB „Alwark“ įtraukė ir 1000-tąjį vienetą išsinuomojusią įmonę UAB „Inter Cars Lietuva“, pas kurią atvyko ne tik su pristatomu keltuvu, tačiau ir dovanomis
Plačiau
1 2 3 ... 16