Naujienos

Krautuvų Čempionatas 2024: Sėkmės Istorija ir Ateities Vizija
Birželio 7d., Kaune vyko antrasis krautuvų čempionatas, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo ir pritraukė daugiau nei du šimtus dalyvių. Iš viso varžėsi 38 komandos ir virš 78 individualių vairuotojų, demonstruodami savo įgūdžius ir meistriškumą.
 
Didžiuojamės galėdami pranešti, kad pirmas dvi vietas tarp geriausių individualių vairuotojų užėmė Vilniaus Baldų atstovai Jaroslav Š. ir Lukas L., o trečią vietą užėmė UAB Mangridas darbuotojas Tomas B. 
Plačiau
Lietuvoje antrą kartą vyks vienintelis šalyje krautuvų čempionatas: laimėtojai gaus progą dalyvauti tarptautinėse varžybose Vokietijoje
Aukštos kokybės krovos ir sandėliavimo technikos tiekimo paslaugas teikianti bendrovė „Alwark“ praneša organizuojanti „Alwark krautuvų čempionatą 2024“ – vienintelį tokio pobūdžio renginį Baltijos šalyse. Jau antrą kartą organizuojamas renginys šiemet vyks birželio 7 dieną Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje. Čempionato metu tarpusavyje varžysis geriausi krautuvų vairuotojai iš visos Lietuvos, o krautuvų čempionato laimėtojams bus suteikta proga atstovauti Lietuvai tarptautiniame krautuvų čempionate Vokietijoje.
Plačiau
Naujuoju „Alwark“ vadovu tapo Tomas Samulionis
Krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų bei komunalinės technikos paslaugas teikianti bendrovė „Alwark“ turi naują vadovą. Juo tapo iki šiol komunalinės technikos padalinio vadovo pareigas ėjęs Tomas Samulionis, kuris pakeitė ilgametį „Alwark“ vadovą Julių Urbanavičių. Tuo tarpu J. Urbanavičius yra paskirtas „Alwark Group“ vadovu.
Plačiau
Linde Roadshow Lietuvoje: pristatytas išskirtinai galingas krautuvas
Iškilmingo renginio metu Klaipėdoje buvo pristatytas naujasis Linde E150/600. Šis krautuvo modelis dar kartą patvirtina Linde prekių ženklo lyderystę inovatyvių krovos sprendimų srityje.
Plačiau
„Alwark“ metiniai rezultatai: nuomojamos įrangos paklausa per metus išaugo beveik dešimtadaliu
Krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų bei komunalinės technikos paslaugas teikianti įmonė „Alwark“ skelbia, kad bendrovės pajamos 2023 m. siekė 31,6 mln. Tuo metu „Alwark“ įmonių grupės konsoliduotos pajamos pasiekė 74 mln. ir augo 2,5 proc., lyginant su 2022 m. Didžiausias augimas matomas technikos nuomos sektoriuje – išnuomotų įrangos vienetų kiekis paaugo daugiau nei 10 proc., lyginant su 2022 m.
Plačiau
Saugumo sprendimai
Sandėlio operacijose, kur kasdienis efektyvumas ir saugumas yra prioritetiniai, įmonės dažnai susiduria su iššūkiais, susijusiais su netikslia šakų pozicionavimo kontrole. Tokios klaidos gali sukelti padėklų nukritimą, dėl kurio atsiranda ne tik finansiniai nuostoliai, bet ir darbuotojų saugumo rizika. Tokioje aplinkoje TOPLINE LASER su vibracijos sensoriumi išsiskiria kaip esminis inovacijos žingsnis, sprendžiantis minėtas problemas.
Plačiau
1 2 3 ... 17