Naujienos

Naujas Linde sprendimas. 360° vaizdas iš krautuvo
Akloji zona pasitaiko ne tik vairuojant automobilį, bet ir krautuvą.  Į šią zoną lengvai patenka pėstieji, o operatorius juos pastebi tik tada, kai būna per vėlu. Pagal nelaimingų atsitikimų kiekį sandėliuose, 44 proc. jų nutinka su žmonėmis. Norėdama išvengti šių atsitikimų ir patekimo į krautuvo „akląja zona“ Linde MH sukūrė „Surround View“ sistemą. 
Plačiau
Logistikos centrų plėtra krautuvų poreikį išaugino daugiau nei 10 kartų
Kaip tikina Eimantas Bražinskas, krovos bei komunalinės technikos pardavimo ir priežiūros paslaugas teikiančios įmonės „Alwark“ „Linde“ technikos padalinio vadovas, nuo 2009 iki 2017 metų naujų krautuvų rinka Lietuvoje išaugo 12,5 karto. 
 
Plačiau
Galingas vilkikas jau pradėjo dirbti Latvijos oro uoste
Latvijos oro uostas vėl pasitikėjo Alwark atstovaujamos technikos patikimumu ir įsigijo Douglas orlaivių stūmimo/vilkimo traktorių. 
 
 
Plačiau
Pataria, kaip taupant druską įveikti plikledį
Į Lietuvą atėjus kalendoriniam pavasariui, šilumos – ypač naktimis – dar kurį laiką tikėtis neverta. Geriausiu atveju termometro stulpelis rodys apie 0 laipsnių. Kelininkai tikina, kad tokia temperatūra jiems sukelia itin daug problemų, kadangi lemia besiformuojantį visų vairuotojų siaubą – plikledį.
Plačiau
Lengvesni logistiniai sprendimai su Linde, net ir 3 km aukštyje
„Giggijoch" restoranas nors ir įsikūręs beveik 3 km aukštyje Austrijos kalnuose, kiekvieną dieną savo svečiams gali pasiūlyti šviežio maisto – desertų, vaisių ir užkandžių. Visa tai yra įmanoma dėl Linde MH krovinių vilkiko FT10, kurio pagalba maisto produktai yra transportuojami diena iš dienos.
 
Plačiau
Linde plečia autonomiškai galinčių dirbti krautuvų asortimentą
Linde Material Handling pristato dar vieną naują robotizuotų krautuvų modelį – R-MATIC rietuvą. Tai bus jau šeštasis automatizuotas modelis Linde asortimente. Šis rietuvas galės transportuoti krovinius iki  1,6 tonų svorio ir saugiai juos pakelti  į 10 metrų aukščio lentynas. 
Plačiau
1 2 3 ... 7