Naujienos

Kviečiame apžiūrėti komunalinės technikos
Kviečiame atvykti į „Alwark“ ir apžiūrėti šios komunalinės technikos įrangos adresu Kirtimų 47b, o esant poreikiui, ar neturint galimybės atvykti – atvyksime pas jus. 
 
Plačiau
Aukštesnis, greitesnis ir saugesnis – naujasis Linde K modelis
Linde padėklų tvarkymą ir užsakymų surinkimą perkelia į visiškai naują lygį. Naujos kartos K serijos Linde siaurų pravažiavimų krautuvas gali didžiuotis patobulinta ergonomika, užtikrinančia žymiai didesnį našumą ir saugumą bei padidintu kėlimo aukščiu, kuris dabar sieks 18 metrų. 
Plačiau
„Kauno švara“ apsiginklavo prieš artėjantį žiemos sezoną
Kaunas sniego sezonui jau pasiruošė – UAB „Kauno švara“ įsigijo 6 modernius automobilius, skirtus kelių priežiūrai žiemą. 
 
Plačiau
Žada naujų darbo vietų: reikės prižiūrėti nesergančius ir nestreikuojančius
Kviečiame paskaityti, ką apie žmogaus saugumu „besirūpinančius“ robotus ir jų kuriamas naujas darbo vietas sako „Alwark“ vadovas Gedvidas Belickas.
 
Plačiau
Menininkai instaliacijai pasitelkė neįprasta technikos priemonę
Gali atrodyti, kad menas ir industrija – du skirtingi pasauliai, tačiau menininkai į tai turi savo požiūrį. Technika ir mūsų pamėgti „Linde“ krautuvai, taip pat gali tapti puikia priemone meninei instaliacijai. Kviečiame pasižiūrėti filmuką apie Šiuolaikinio meno centre eksponuotus robotizuotus „Linde“ krautuvus.
Plačiau
„Alwark“ palaikoma komandą lydėjo sekmė
Palangoje vykusiose tarptautinėse „ENEOS 1006 km” lenktynėse varžėsi adrenalino ir greičio ištroškusios sportininkų ekipos. 
Plačiau
1 2 3