Dėka RASCO technikos kauniečiams žiemos sezonas bus nebaisus

2017-08-28
UAB „Kauno švara“ įsigijo 6 modernius automobilius, skirtus kelių priežiūrai žiemą. Tai didžiausias tokio tipo įrangos užsakymas Lietuvoje šiais metais.
 
Kauno gatves prižiūrės keturi nauji savivarčiai automobiliai „apginkluoti“ gamintojo RASCO Mosor PK priekiniu ir šoniniu sniego peiliu bei Solid X druskos barstytuvais. Taip pat du automobiliai su konteinerių užtraukimo sistemomis ir RASCO priekiniu bei šoniniu sniego peiliais.
 
RASCO Solid X  druskos barstytuvai yra skirti barstyti apledėjusius kelius, takus ir kitus paviršius druska, smėliu ir druskos – smėlio mišiniu, o RASCO Mosor PK sniego valytuvai puikiai prisitaiko prie kelio paviršiaus ir itin gerai šalina sniegą, tiek siauriose gatvelėse, tiek plačiuose keliuose.
 
„Kauno švara“, kuri įsigijo šiuos automobilius užsiima miesto gatvių, teritorijų priežiūra ir atliekų išvežimu.

​Visą įrangą sumontavo Vilniaus „Alwark“ serviso komanda.

Įgyvendinti projektai

Efektyvesnis darbas su Terex Fuchs MHL 331 modeliu
Įmonė „Gretvita”, kuri užsiima medienos apdirbimu ir skiedrų bei lentų gamyba įsigijo dvi hidraulines krovos mašinas Terex Fuchs  MHL 331E su birių krovinių griebtuvu.
Plačiau
Siuntų pervežimo įmonė džiaugiasi pasirinkusi „Linde“ techniką
Įmonė „Venipak“ išsinuomavo septynis naujus „Linde“ E16 ir T20SP modelius. Šios įmonės darbuotojai ankščiau dirbo su kitų gamintojų technika, tačiau išbandę „Linde“ prekės ženklą, itin džiaugiasi šiuo pasirinkimu. 
Plačiau
Prekės ženklu „Linde“ pasitikėjo dar viena kompanija
Švedijos kapitalo parduotuvių įrengimo sprendimų įmonė „ITAB Shop Concept Lithuania” įsigijo „Linde“ H30T ir H45T modelio šakinius krautuvus. 
Plačiau
Nauji šiukšliavėžiai „Kauno švaros“ technikos parke
„Kauno švara“ konkurso būdų įsigijo 3 vienetus šiukšliavežių automobilių. 
Plačiau