Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Kauną pasiekė dvi naujos GOUPIL elektrinės šiukšliavežės

2020-05-08
Kompaktiškos, ekologiškos ir tylios – tokios dvi GOUPIL pilnai elektrinės šiukšliavežės jau pristatytos ir sėkmingai dirba Kauno mieste.

„Kompaktiškos, pilnai elektrinės mašinos be jokio triukšmo bei taršos rinks šiukšles ankštose Kauno erdvėse, žaliosiose zonose, pėsčiųjų takuose. Pagaliau ir Lietuva prisijungia prie naujausių pasaulinių tendencijų darbinę techniką keisti elektrine, kai asmeniniai elektriniai automobiliai jau nebėra naujiena“, – pažymi Tomas Samulionis, krovos ir specialiosios technikos pardavimo bendrovės „Alwark“ komunalinės technikos padalinio vadovas.

Daugiau apie projektą skaitykite DELFI straipsnyje:
https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/lietuva-pasieke-kompaktiski-elektriniai-sunkvezimiai-pirmiausia-ismegins-kaunieciai.d?id=84220325&fbclid=IwAR0mhsNJ1Lf9FInEFLufDJgsEhmJhowR4-PPyNJGSVT8Humjbx-1jnLkV-w

(Foto: Kauno miesto savivaldybė)

Įgyvendinti projektai

SBA grupės įmonei Germanika pristatyti septyni nauji Linde krautuvai
Naujieji krautuvai jau dirba viename didžiausių ir moderniausių baldų fabrikų Lietuvoje
 
Plačiau
7 nauji Linde krautuvai jau dirba AB Šilutės baldai
Klientas AB Šilutės baldai papildė savo pajėgas net 7 naujais Linde krautuvais. Įmonei pristatyti trys  krautuvų modeliai: Linde 391, Linde 394 ir pats naujausias – Linde 1202.
Plačiau
Vakarų krovai pristatytas Terex Fuchs MHL 350 hidraulinis krautuvas
Klaipėdos uostą pasiekė Terex Fuchs MHL 350 krautuvas. Tai ypač stabili ir naši hidraulinė krovos mašina, galinti pakelti net iki 16,9 tonos.
Plačiau
SBA Grupės Technologijų ir inovacijų parkui pristatyti 9 nauji Linde gamintojo krautuvai
Žaliosiomis technologijomis paremtam SBA grupės Technologijų ir inovacijų parkui pristatyti 9 nauji Linde krautuvai.
 
Plačiau