Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

SBA grupės įmonei Germanika pristatyti septyni nauji Linde krautuvai

2020-05-18
Naujieji krautuvai jau dirba viename didžiausių ir moderniausių baldų fabrikų Lietuvoje.

Naujos kartos Linde 1202, 391 ir 394 šakinių krautuvų modelius pasirinko SBA grupės įmonė Germanika, kurios pagrindinė veiklos kryptis – masinė korpusinių, dengtų dekoratyvinėmis plėvelėmis baldų gamyba.

Įgyvendinti projektai

LTG investavo į techniką, pritaikytą abiejų standartų vėžių aptarnavimui
Krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“, priklausanti „Lietuvos geležinkelių“  (LTG) grupei, atnaujino riedmenų traukos parką naujais lokotraktoriais, kurie pritaikyti ne tik senajai geležinkelio vėžei, bet ir naujajai europinei.
Plačiau
Kauną pasiekė dvi naujos GOUPIL elektrinės šiukšliavežės
Kompaktiškos, ekologiškos ir tylios  tokios dvi GOUPIL pilnai elektrinės šiukšliavežės jau pristatytos ir sėkmingai dirba Kauno mieste.
Plačiau
7 nauji Linde krautuvai jau dirba AB Šilutės baldai
Klientas AB Šilutės baldai papildė savo pajėgas net 7 naujais Linde krautuvais. Įmonei pristatyti trys  krautuvų modeliai: Linde 391, Linde 394 ir pats naujausias – Linde 1202.
Plačiau
Vakarų krovai pristatytas Terex Fuchs MHL 350 hidraulinis krautuvas
Klaipėdos uostą pasiekė Terex Fuchs MHL 350 krautuvas. Tai ypač stabili ir naši hidraulinė krovos mašina, galinti pakelti net iki 16,9 tonos.
Plačiau