Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.
Naujasis Linde X20-X35 elektrinis krautuvas.
Ribos e-krautuvui? Jokių ribų su naujais „Linde“ elektriniais šakiniais krautuvais X20 – X35. Modeliai be jokių apribojimų pasižymi tokiu pačiu našumu, kaip ir vidaus degimo varikliais varomos transportavimo priemonės, tiek lauke, tiek ir viduje. Daugiau jokių skirtumų kalbant apie našumą tarp vidaus degimo variklio ir elektros pavaros. Taip yra todėl, kad jų sinchroninio pasipriešinimo varikliai (SRM+) pakelia charakteristikas į visiškai naują lygį ir sukuria precedento neturintį mobilumą, pagrįstą bendra platforma elektros ir vidaus degimo varikliams varomiems šakiniams krautuvams.
Pasiūlymų sąrašas
Specialus serviso pavasario pasiūlymas
 Išsami jūsų krautuvo patikra už puikią kainą ir 4 priežastys dėl ko verta pasinaudoti pasiūlymu.
Sužinoti daugiau
„Alwark“ siūlo įsigyti krautuvą su ilgalaikiu visapusišku aptarnavimu
Su „Full Service“ paslauga nereikės rūpintis krautuvo servisu, aptarnavimais ar gedimų šalinimu. Visa tai atliks „Alwark“.
Sužinoti daugiau
Specialūs e-shop pasiūlymai
Greitai ir patogiai raskite jums tinkančią krovos techniką. Pasinaudokite mūsų naujausiomis prekėmis, kad galėtumėte efektyviau transportuoti ir pervežti savo krovinius. Siūlome platų krautuvų ir paletės vežimėlių asortimentą, kuris atitiks jūsų poreikius ir reikalavimus. Be to, galite įsigyti aksesuarų, kad pagerintumėte savo krautuvų ir vežimėlių efektyvumą ir saugumą.
Sužinoti daugiau
Specialus pasiūlymas naudotai technikai
T20 speciali kaina nuo 1499 eur!

Šis kompaktiškas, siauras, universalus vežimėlis su žema važiuokle idealiai tinka dirbti siaurose puspriekabėse ir veiksmingai transportuoti bei rūšiuoti padėklus.
Sužinoti daugiau
Susisiekti su mumis
Jūsų vardas
El. pašto adresas*
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Žinutė*
Privalomas laukelis
* - privalomi laukai