Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

KROVOS TECHNIKOS DARBINĖS APLINKOS SAUGUMO VERTINIMAS

SAUGOS AUDITAS


Krovos technikos saugos auditas, Alwark specialistai įvertina, ar jūsų krovos technika atitinka saugumo reikalavimus ir ar buvo atlikti reikalingi priežiūros darbai.
Alwark saugos auditas
Alwark darbuotojų saugos mokymai

DARBUOTOJŲ MOKYMAI


Darbuotojų apmokymas, skirtas užtikrinti, kad jūsų operatoriai žinotų ir laikytųsi saugaus krovos technikos naudojimo taisyklių

SAUGOS PLANAS


Darbo vietos saugos planas, apimantis rizikos vertinimą, kuriame apibrėžiamos saugaus darbo taisyklės, galimi pavojai ir jų prevencija.
saugos planas alwark
saugos priemonės alwark

SAUGOS PRIEMONĖS


Saugos priemonių vertinimas ir paskirstymas, įskaitant tinkamą aprangą, akiniai, ausinės ir kitus reikalingus saugumo įtaisus.

KROVOS TECHNIKOS PATIKRA


Krovos technikos patikrinimas, siekiant nustatyti, ar jūsų krovos technika yra tinkamai prižiūrima ir tvarkinga, ir kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.
Krovos technikos patikra alwark
Saugos analizė alwark

SAUGOS ANALIZĖ


Nelaimingų atsitikimų istorijos analizė, siekiant nustatyti, ar jūsų įmonėje buvo įvykę nelaimingi atsitikimai, susiję su krovos technikos naudojimu, ir kaip jų galima išvengti ateityje.
 

Šios paslaugos padės užtikrinti, kad jūsų įmonėje būtų naudojama saugi ir tvarkinga krovos technika, kuri mažintų nelaimingų atsitikimų riziką ir užtikrintų darbuotojų saugumą.


krovos technikos darbinės aplinkos saugumo vertinimas alwark
Susisiekite su mumis
Jei kyla klausimų, būtinai paskambinkite mums tel. +37065571666
Jūsų vardas
Telefono numeris*
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
El. pašto adresas*
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Įmonė*
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Adresas
Žinutė*
Privalomas laukelis
* - privalomi laukai