Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

R. Didbalis apie tai, kaip atrado mėgstamą veiklą

2022-10-18
Ne daugelis mūsų gali pasidžiaugti ir pasigirti, kad dirba mėgiamą darbą. Vieniems jis gali atrodyti labai monotoniškas ir nuobodus, kitiems – priešingai,atveria kelią į idėjų ir saviraiškos laisvę. Vienas iš tokių žmonių, septynerius metus UAB „Alwark“ įmonėje dirbantis Regimantas Didbalis. Jis atviras – šioje įmonėje jaučiasi puikiai: kolektyvas draugiškas, darbas – mielas širdžiai, o atstovaujamas prekės ženklas džiugina ir žavi klientus.
R. Didbalis neslepia, kad pirmą kartą peržengus „Alwark“ įmonės slenkstį, ne kartą aplankė nepasitikėjimo savimi jausmas, nes krovos technikos remontas jam buvo visiškai nepažįstama sritis: „Į šią įmonę atėjau dirbti iš lengvųjų automobilių serviso. Tuo metu darbas krovos technika prekiaujančioje ir nuomojančioje įmonėje labai sudomino, nes tai buvo kažkas naujo. O tai kas nauja - mane traukia.  Be abejo, pradžioje viršų ėmė baimė, kad kažko nežinosiu, nesuprasiu, nepakaks turimų žinių ir viskas bus be galo sudėtinga. Bet šiandien galiu pasidžiaugti, kad su gerų kolegų pagalba ir jų pasidalinta patirtimi,  pavyko įsitvirtinti.“
Kauno padalinyje dirbantis mechanikas pasakoja, jog teko įdėti nemažai pastangų tobulinant ir ugdant save autokrautuvų remonto srityje: teko perskaityti nemažai įvairios literatūros, analizuoti technines medžiagas: „Didžiausias iššūkis šiame darbe – technika, nes ji gali būti įvairių rūšių, svorių ir t.t. Kai nieko apie tai nežinai, pirmi kartai tikrai būna nelengvi. Bet įdėjus darbo ir pastangų – viską galima išmokti .“
Idėjas skatina
R. Didbalis pasakoja, kad tenka dirbti tiek su mažesniais, tiek su didesniais projektais ir kaskart pavyksta sukurti bei įgyvendinti vis kažką naujo.
–  Kaip į tai reaguoja kolegos?, – paklausėme Regimanto. – „Visada jaučiu jų palaikymą. Jei jie turi kokią nors idėją, visada ją apsvarstome drauge. O jei dar  pavyksta įgyvendinti, tuomet  jausmas būna dar malonesnis. Be galo smagu, kad mano darbe nėra monotonijos ir kiekviena diena savitai skirtinga“, – patikina „Alwark“ mechanikas.
Kaip vieną didžiausią  „Alwark“ kolektyvo vertybę, Regimantas įvardina – konkurencijos tarp kolegų nebuvimą. Dažnu atveju, tvyranti įtampa kolektyve gali sugriauti tarpusavio pasitikėjimo ir bendradarbiavimo santykius, taip užkertant kelią naujų narių kolektyve atsiradimui ir tobulėjimui.
„Esame labai draugiški ir vieni kitiems paslaugūs. Nepriklausomai ar tai bus mechanikas, ar administracijos darbuotojas. Esame pasiruošę vieni kitiems ištiesti pagalbos ranką, kai to labiausiai reikia. Su laiku kolektyve atradau tikrai labai gerų draugų. O labiausiai mane žavi tai, kad visi yra kupini energijos ir entuziazmo“, – gražių žodžių kolegoms negaili jau septynerius metus  „Alwark“ dirbantis Regimantas.
Žiūri kaip į profesionalus
Kaip ir visiems įmonės mechanikams, taip ir Regimantui tenka lankytis pas klientus. Vieni jų – reiklūs, kiti – tiesiog leidžia dirbti savo darbą. Bet kaip sako Laikinojoje sostinėje dirbantis mechanikas, visi jie į  „Alwark“  atstovus žiūri kaip į savo srities specialistus.
„Mus vertina už operatyviai atliekamą darbą bei gebėjimus sudėtingose situacijose priimti racionalius sprendimus, kurie užtikrina klientams nenutrūkstamą darbą. Paslaugų užsakovui visada stengiamės pateikti informaciją aiškiai, paprastai ir suprantamai, kad neliktų neatsakytų klausimų, o klientas jaustųsi išgirstas“, – sako Regimantas.
Tiesa, jis pabrėžia, kad reguliariai atnaujinamos techninės žinios šiame darbe yra būtinybė ir privalumas, kurie suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir savotiškos laisvės atsidūrus nenumatytose situacijose.