Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.
„Alwark“ plečia veiklos geografiją: įsigijo 100 proc. „Linde Material Handling Ukraine“ akcijų
UAB „Alwark“ plečia savo veiklą į naujas rinkas — bendrovė informuoja, kad įsigijo 100 proc. Ukrainos bendrovės „Linde Material Handling Ukraine“ akcijų iš „Linde Material Handling GmbH“, vienos iš pirmaujančių pasaulyje šakinių krautuvų ir sandėliavimo įrangos gamintojų. „Alwark“ Ukrainoje platins „Linde MH“ industrinius krautuvus bei sandėliavimo įrangą ir teiks jų serviso paslaugas.
Plačiau
NAUJIENA - Alwark elektroninė parduotuvė
Nuo šiol Alwark elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne tik padėklų vežimėlius, bet ir saugumą užtikrinančias prekes, kurias atsižvelgiant į savo ir darbuotojų poreikius, galėsite išsirinkti paprastai ir greitai!
Plačiau
„Alwark“ grupė pritraukia finansinį partnerį ambicingai plėtrai: 66 proc. akcijų įsigis KJK fondas III
„Alwark“ grupė skelbia, kad 66 proc. jos akcijų iš dabartinių savininkų įsigis KJK fondas III (KJK). „Alwark“ grupė teikia krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų  bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos, priežiūros, aptarnavimo ir atsarginių dalių tiekimo paslaugas. KJK fondas ateina kaip finansinis „Alwark“ grupės partneris ambicingai plėtrai kitose rinkose. 
Plačiau
„Bucher Municipal CityCat“ naujausia serija sukurta valyti miesto aplinką
Pristatyta naujausia „Bucher Municipal CityCat“ gatvių valymo transporto priemonių serija – „CityCat V20“. Turėdamas daugiau nei 60 metų  patirtį, naujasis „Bucher Municipal“ parkas naudoja inovatyvias technologijas, kad galėtų atitikti griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus, su kuriais susiduria miesto gatvių valymo sektoriaus įmonės.
Prasta oro kokybė daro neigiamą įtaką mūsų gyvenimui ir sukelia daug ilgalaikių sveikatos problemų. Europos Komisijos švaraus oro programa siekiama gerokai sumažinti oro taršą iki 2030 m.
Plačiau
LTG investavo į techniką, pritaikytą abiejų standartų vėžių aptarnavimui
Krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“, priklausanti „Lietuvos geležinkelių“  (LTG) grupei, atnaujino riedmenų traukos parką naujais lokotraktoriais, kurie pritaikyti ne tik senajai geležinkelio vėžei, bet ir naujajai europinei.
Plačiau
BUCHER gamintojas pristatė naujausias komunalinės technikos inovacijas
Mūsų atstovaujamas gamintojas BUCHER pristatė naujausias inovatyvias technologijas komunalinės technikos rinkoje.

Naujoji „Smoothflow” oro technologija jau įdiegta naujiems V modeliams. 
Plačiau
1 2 3 ... 11