Lietuvos krautuvų vairuotojai ruošiasi pirmajam šalies čempionatui

2023-05-10


Daugelis krautuvus esame matę sandėliuose ar gamybos įmonėse. Ir nors tokiose erdvėse juos sutiksime dažniausiai, kartą per metus krautuvų valdymo įgūdžius vairuotojai demonstruoja didžiausiuose pasaulio krautuvų čempionatuose. Šių metų birželio 9 d., pirmą kartą toks čempionatas įvyks ir Lietuvoje. Nugalėjusi komanda galės didžiuotis išskirtiniais savo įmonės gebėjimais, o geriausiai pasirodęs vairuotojas įgaus „Geriausio krautuvo vairuotojo“ titulą.
Kviečia registruotis įmonių komandas ir individualius asmenis

Geriausi krautuvų valdymo specialistai bus renkami ir tikrinami keliais būdais: komandinėmis ir individualiomis varžybomis. Visi čempionatų dalyviai – tai savo darbovietės atstovai, todėl šios varžybos taps tam tikru įmonių įgūdžių pasimatavimu.Komandinėse rungtyse galės dalyvauti komandos sudarytos iš trijų žmonių, o maksimalus vienos įmonės deleguojamų komandų skaičius – dvi komandos. Šio etapo užduotys tikrins ne tik krautuvo vairavimo gebėjimus, tačiau ir tai, kaip komandos nariai sprendžia iššūkius kartu. Tuo tarpu individualiosiose čempionato varžybose galės dalyvauti bet kuris norintis ir su krautuvais dirbantis įmonės atstovas. Šiame etape vairuotojai turės įvykdyti kruopštumo ir manevringumo reikalaujančias užduotis, nesuklysti ir parodyti geriausią laiką.

Geriausius rezultatus parodžiusi komanda ar asmuo savo įmonei užtarnaus „Geriausio krautuvo vairuotojo“ titulą.Tūkstančius dalyvių pritraukiantis renginys

Užsienyje kasmetinės krautuvų varžybos organizuojamos daugiau nei dešimtmetį ir pritraukia tūkstančius dalyvių iš viso pasaulio. Juose neretai sutinkami ir Lietuvos atstovai.Regimantas Didbalis, „Linde“ technikos ekspertas įmonėje „Alwark“, yra vienas iš darbuotojų, kuris prisideda ir prie čempionato organizavimo Lietuvoje. Jo teigimu, tai puiki galimybė įsivertinti savo galimybes, motyvuoti savo darbuotojus, o ir lietuviai tam jau tikrai yra pasiruošę.

„Ne paslaptis, kad logistikos paslaugos Lietuvoje sparčiai plečiasi. Tai reiškia, kad keltuvų ir krautuvų specialybės ne tik, kad nepraranda savo aktualumo, tačiau tampa vis paklausesnėmis. Tai, kad lietuviai jau pribrendo prie tokio čempionato rodo įmonių susidomėjimas rengti vidines krautuvų varžybas, kurias mes padedame organizuoti jau ne vienerius metus, o nugalėtojus siunčiame į pasaulio čempionatą Vokietijoje.

Artėjantis Lietuvos čempionatas yra unikalus ir tuo, kad juo siekiame burti įmones ir jų darbuotojus į bendruomenes, besidominčias krautuvų ir keltuvų naujovėmis ir tokiu būdu nešančias papildomą vertę savo darbovietei. Žinoma, tai puikus būdas ir darbdaviams motyvuoti savo vairuotojus. Juk kiekvienas norime pasitikrinti savo jėgas ir parodyti, ką mokame“, – pirmojo Lietuvos krautuvų čempionato organizavimo priežastis apibendrina ekspertas.

Krovos technikos naujovėms skirtas savaitgalis

Krautuvų čempionatas – tai visą savaitgalį truksiančios Technikos šventės pradžia.Penktadienį, birželio 9 d., rungtynės suburs Lietuvos verslus bei tikrus krautuvų entuziastus. Tai puiki galimybė verslams sužinoti ir išbandyti naujausią krovos techniką, pasikonsultuoti su specialistais dėl savo įmonės autoparko plėtros.

Birželio 10-11 dienomis renginio svečius pasitiks amerikietiškų automobilių paroda, lenktynių simuliatoriai, motociklų ir automobilių bandomieji važiavimai. Taip pat nenuobodžiaus ir mažieji, kuriuos kvies vaikiškų krautuvų lenktynės, slalomo rungtys, batutai, muzika ir prizai.

„Alwark“ organizuojamas pirmasis Lietuvos krautuvų čempionatas ir technikos šventės pramogos jūsų lauks jau birželio 9-11 dienomis, Nordikos prekybos slėnyje, Vikingų g. 3, Vilniuje. Daugiau informacijos bei registracija krautuvų varžyboms nuorodoje: https://www.alwark.lt/pasiulymai/53465