Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

BUCHER gamintojas pristatė naujausias komunalinės technikos inovacijas

2020-08-19
Mūsų atstovaujamas gamintojas BUCHER pristatė naujausias inovatyvias technologijas komunalinės technikos rinkoje. Naujoji „„Smoothflow” oro technologija jau įdiegta naujiems V modeliams. 

„Smoothflow” technologija suteikia nemažą pranašumą lyginant su ankstesniais gamintojo modeliais:
 
 
„V80 Rear Suction” siurbimo sistema specialiai sukurta efektyvesniam didelių plotų valymui. Su standartine „Smoothflow” oro technologija, „V80 Rear Suction” siurbimo sistemą galima papildyti „Powawash” funkcija - nauja galinga aukšto slėgio vandens sistema, užtikrinančia visapusišką valymą.

Specialiai suprojektuotas bunkeris su integruotu 2400 litrų vandens rezervuaru ir pasirenkama 1700 litrų talpos „Powawash“ vandens talpa, užtikrina bendrą 4100 litrų vandens tūrį ilgesnį darbo laiką Jūsų darbo vietoje.

Modulinė „V80 Rear Suction“ konfigūracija taip pat suderinama su įvairiais papildomais priedais, kad atitiktų eksploatavimo reikalavimus bei Jūsų individualius poreikius.