Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.
Siųsti užklausą

-

Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Privalomas laukelis
* - privalomi laukai

Spectra 6000

“SPECTRA” transport priemonės gale montuojama žoliapjovė skirta pjauti žolei, piktžolėms, krūmokšniams ir analogiškai augmenijai išilgai kelio bordiūrų, pylimų, drėkinimo kanalų, vandens telkinių pakrančių, apžėlusių miško takelių ir kitų paviršių.
Siekis, m
6
Tvirtinimo vieta
galas
Transporto priemonė
traktorius
Darbo aplinka
Pakelės, miško takeliai
Teirautis
Tomas Samulionis
Komunalinės technikos padalinio vadovas

Apie produktą

Hidraulinė strėlė tvirtintinama traktorių gale ant trijų taškų tvirtinimo priedo. Vietoje originalių traktoriaus hidraulinių svirčių rekomenduojama tvirtinti papildomą аtraminį rėmą, užtikrinantį sklandų irsaugų įrenginio darbą. Minimali būtinа traktoriaus masė 4000 kg, variklio galia 50 kW, galinis galios perdavimo velenas 540 ir/arba 1000 aps./min.

Priedai

Pjovimo galva HYDRA. Rotorinė pjovimo galva. pjauna augmeniją iki 5 cm skersmens.
Tornado - rotorinė pjovimo galva. pjauna augmeniją nuo 1,5 cm-3 cm skersmens.
SRG - krūmapjovė šakoms ir atžalynui iki 10 cm skersmens.
BM 600- šepetys skirtas valyti piktžolėms, žolei ir likusioms po barstymo medžiagoms nuo kelių bordiūrų ir kitų paviršių.
KAN 600 - griovių valymo įrenginys skirtas valyti (šalinti dumblą) ir profiliuoti drėkinimo, nutekamiesiems ir šalikelių kanalams.

Techninės specifikacijos