Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

„Klaipėdos smeltei" pristatyti nauji Konecranes gamintojo krautuvai

2019-05-24
Džiaugiamės bendradarbiavimu su viena didžiausių jūrų krovinių kompanijų Lietuvoje – LKAB „Klaipėdos smeltė".
Tęsiant konteinerių terminalo plėtros projektą, ALWARK pristatė šešis Konecranes gamintojo krautuvus, skirtus tuščių arba pilnų konteinerių krovai. Vienas iš krautuvų gali krauti konteinerius net iki 45 tonų.
Krautuvai savo funkcionalumą ir efektyvumą sėkmingai išnaudoja kliento terminalo aikštelėse, tuščių konteinerių patikros ir remonto zonose.

Įgyvendinti projektai

Talino oro uosto pakilimo takus prižiūrės šešios naujos Overaasen mašinos
Artėjant žiemos sezonui ALWARK kartu su Talino oro uostu įgyvendina oro uosto priežiūros technikos atnaujinimo projektą.
Plačiau
Nauji Linde krautuvai su ličio jonų baterijomis jau dirba Švyturys – Utenos alus padaliniuose ir Švyturys Brewery alaus darykloje
Pramonės ir logistikos įmonėms vis dažniau susiduriant su darbuotojų stygiumi, tenka ieškoti naujų priemonių, padedančių optimizuoti turimus resursus ir sukurti patrauklesnes darbo sąlygas.
Plačiau
Vilniaus baldams pristatyti šeši nauji Linde gamintojo krautuvai
ALWARK įgyvendino dar vieną sėkmingą projektą – klientui AB „Vilniaus baldai" buvo pristatyti 6 nauji Linde krautuvai su ličio jonų baterijomis.
Plačiau
Vilniaus vandenys įsigijo pažangų KAISER hidrodinaminį automobilį
Viena didžiausių vandentvarkos bendrovių Lietuvoje – Vilniaus vandenys atnaujino savo technikos parką.
Plačiau