Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

7 nauji Linde krautuvai jau dirba AB Šilutės baldai

2020-04-28
Klientas AB Šilutės baldai papildė savo pajėgas net 7 naujais Linde krautuvais. Įmonei pristatyti trys  krautuvų modeliai: Linde 391, Linde 394 ir pats naujausias – Linde 1202.
Linde 1202 pasižymi ne tik šiuolaikiniu dizainu, bet ir galia, lengvu valdymu bei saugumu. Tvirta konstrukcija čia veikia kartu su išmaniosiomis sistemomis, o pats krautuvas atitinka naujausias išmetamųjų teršalų normas ir žymiai sumažina jų kiekį.

Įgyvendinti projektai

LTG investavo į techniką, pritaikytą abiejų standartų vėžių aptarnavimui
Krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“, priklausanti „Lietuvos geležinkelių“  (LTG) grupei, atnaujino riedmenų traukos parką naujais lokotraktoriais, kurie pritaikyti ne tik senajai geležinkelio vėžei, bet ir naujajai europinei.
Plačiau
SBA grupės įmonei Germanika pristatyti septyni nauji Linde krautuvai
Naujieji krautuvai jau dirba viename didžiausių ir moderniausių baldų fabrikų Lietuvoje
 
Plačiau
Kauną pasiekė dvi naujos GOUPIL elektrinės šiukšliavežės
Kompaktiškos, ekologiškos ir tylios  tokios dvi GOUPIL pilnai elektrinės šiukšliavežės jau pristatytos ir sėkmingai dirba Kauno mieste.
Plačiau
Vakarų krovai pristatytas Terex Fuchs MHL 350 hidraulinis krautuvas
Klaipėdos uostą pasiekė Terex Fuchs MHL 350 krautuvas. Tai ypač stabili ir naši hidraulinė krovos mašina, galinti pakelti net iki 16,9 tonos.
Plačiau