Siųsti užklausą

-

Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Privalomas laukelis
Neteisingas lauko formatas
Privalomas laukelis
* - privalomi laukai

Striker® ARFF 4x4

Efektyvesnis užgnies gesinimas, geresnis mobilumą ir saugumas atnaujintame 4x4 – su daugiau technologijų ir gaisro gesinimo sistemų parinkčių nei bet kada anksčiau.
Teirautis

Apie produktą

Striker 4×4 siūlo novatoriškas gaisro gesinimo galimybes, neprilygstamą važiuoklės veikimą ir aptakų aerodinaminį dizainą. Kai jus supantis pasaulis pradės griūti, turite pasirodyti kuo geriau. „Striker“ leiis jums būti lyderiais tarp gelbėtojų.

Aptakus ir aerodinamiško stiklo pluošto korpusą turintis Striker žada būti inovatyviausia ARFF transporto priemonė pasaulyje.

Privalumai

Gaisrų gesinimas

OSHKOSH® MAITINIMO DALYTUVAS – Oshkosh suprojektuotas ir pagamintas komponentas, atitinkantis NFPA 414 siurblio ir ritinėlio reikalavimus. Oshkosh Power Divider leidžia įjungti vandens siurblį bet kuriuo metu ir bet kokiu greičiu.

SNOZZLE® HRET – „Oshkosh Snozzle High Reach“ pakeliamas bokštelis yra 15,2 m aukščio. Pradūrimo ntgalio ilgis skirtas krovinių konteineriams pasiekti bet kokiu kampu.

OSHKOSH K-FACTOR™ išlygiavimo sistema – Oshkosh K-Factor sistema greitai parodo „Snozzle“ pradūrimo antgalio padėtį prie fiuzeliažo, pašalindama gylio suvokimo problemas, kad būtų padidintas tikslumas.

SKERSINIAI – Naudodami pasirenkamus dvigubus „Striker“ transporto priemonės skersinius, galite turėti iki 183 m 45 mm žarnos, kurią galite pasiekti iš abiejų transporto priemonės pusių.

BRONZINis SIURBLYS – Seniai prašėte korozijai atsparaus siurblio korpuso. Oshkosh pateikė atsakymą ir padarė jį prieinamą „Striker“ transporto priemonėje. Ši meistriškumo tradicija tęsiasi ir Striker ARFF transporto priemonėje.

ELEKTRONINIS PUTŲ SKIRSTYTUVAS – Naudodamas mūsų slėgio reguliuojamą sistemą, vandens siurblys žino, ko reikia, kad patenkintų jūsų gaisro gesinimo poreikius, ir variklį suka tiek, kad patenkintų jūsų poreikius. Tai leidžia jūsų automobiliui sunaudoti mažiau degalų, ir sumažinti bendrą nusidėvėjimą, tačiau vis tiek užtikrina, kad Striker ARFF parodytų geriausias savo savybes darbo metu.

PAŽANGIOS GAISRINĖS TECHNOLOGIJOS – Ugniagesiai kasdien susiduria su naujais iššūkiais. „Striker ARFF“ transporto priemonė sukurta taip, kad būtų paruošta naujausioms vis dar kuriamoms technologijoms, įskaitant itin aukšto slėgio vandens, suspausto oro putų sistemoms (CAFS) ir švarių medžiagų tiekimo sistemoms.

Transporto priemonė

KABINOS NAUDOJIMO PATIRTIS – Sukurta atsižvelgiant į ugniagesį, kabina pasižymi ergonomiškomis savybėmis, mygtukai išdėstyti apgalvojus patogumą žmogui.

TAK-4® NEPRIKLAUSOMA PAKABA – Oshkosh sukurta nepriklausoma pakaba tapo auksiniu sunkiųjų transporto priemonių, įrangos ir gaisrinės įrangos mobilumo standartu. Nepriklausoma pakaba TAK-4 padidina transporto priemonės mobilumą, greitį bekelėje, keliamąją galią ir važiavimo kokybę, tuo pačiu kontroliuojant eksploatacijos išlaidas.

LOGINIS VALDYMAS – spalvomis žymimi valdikliai leidžia aiškiai nustatyti, kokią funkciją ir agentą naudojate, o tai tikrina greitą reakciją ir ir dėmesio sutelkimą į atliekamą užduotį.

PAGREITIS – „Striker ARFF“ transporto priemonė pasižymi puikiomis pagreičio savybėmis ir atitinka naujausius JAV EPA ir ES emisijų reikalavimus. Žemas svorio centras ir mažas apsisukimo spindulys, užtikriną puikią Stiker kontrolę.

Saugumas

Saugumas integruotas į visus Striker aspektus – nuo kabinos konstrukcijos iki sertifikuotų statinio šoninio nuolydžio stabilumo ir konstrukcijos vientisumo bandymų.

Kabinos matomumas – „Striker“ transporto priemonė siūlo neprilygstamą matomumą iš centrinės vairavimo pozicijos. Kabinoje yra 9,1 m2 stiklas, 250 laipsnių horizontali žiūrėjimo plokštuma ir 2,7 m matomumas į priekį.

360° KAMERA – „Striker ARFF“ transporto priemonėje yra 360° kamera, suteikianti transporto priemonės ir jos aplinkos vaizdą iš paukščio skrydžio, kad būtų galima geriau suvokti situaciją.

Oshkosh CARE™ (kancerogenų suvokimas ir poveikio mažinimas) CLEAN CAB – Oshkosh turi daugybę pasirenkamų funkcijų, leidžiančių valdyti kancerogenų poveikį ugniagesiams. Funkcijos apima valomas sėdynes ir vidinius paviršius, išmetimo parinktis ir pasirinktinius priedus, pvz., dušo galvutes, padedančias nuplauti suodžius, išmetamųjų dujų daleles ir kitus kancerogenus.

ORO PAGALVĖS – oro pagalvių paketą sudaro šoninės oro pagalvės ir saugos diržų įtempikliai. Striker oro pagalvių paketas suteikia papildomo saugumo avarijos atveju.

AZOTO BUTELIŲ LAIKYMAS – „Striker“ transporto priemonė suteikia puikią prieigą prie vertikaliai laikomų azoto butelių, kad būtų galima lengvai ir saugiai juos išimti ir perkrauti.

Patikimumas

Oshkosh automobiliai garsėja savo patikimumu ir ilgaamžiškumu – o „Striker“ transporto priemonė tęsia tradicijas.

RUNWAY READY™ TELEMATIKA – akimirksniu gaukite visą transporto priemonių parko parengties matomumą. Ši sistema leidžia stebėti pagrindinius parametrus naudojant automatinius techninės priežiūros įspėjimus, kad visuomet gautumėte atnaujintą informaciją apie savo transporto parko būseną.

OSHKOSH PATEIKTI KOMPONENTAI – Oshkosh daro daugiau, nei tik gamina transporto priemones; ji kuria transporto priemones, kurios stumia pramonę į priekį. Mūsų prekių ženklų šeima dalijasi savo naujausiais pasiekimais visose įmonėse, todėl galime pažadėti, kad kiekvienas produktas turės pažangiausius sprendimus visose įmonėse, kad galėtume nuolat tobulėti. Striker ARFF turi daug bendrų technologijų ir komponentų, kad mūsų klientams būtų teikiama aukščiausios kokybės vertė ir produktai.

PRIEIGOS – techninės priežiūros specialistai teigia, kad labai svarbu lengvai pasiekti variklio skyrių. Atidarykite Striker automobilio galines dureles ir rasite išskirtinį priėjimą aptarnavimui. Ir, jei reikia, visą jėgos agregatą galima nuimti techninei priežiūrai – nenuimant vandens bako.

FILTRO IR SKYSČIŲ PATIKRINIMAS – „Striker ARFF“ transporto priemonėje yra viena, lengvai pasiekiama zona su visais filtrais ir skysčių patikra, įskaitant variklio alyvą, transmisijos skystį ir galios skirstytuvo skystį. Viena vieta reiškia, kad greitai įsitikinsite, kad jūsų Striker yra pasirengęs veikti.

NAUDOJIMAS – gerai apgalvotas ir gerai suprojektuotas elektros, hidraulinių ir pneumatinių linijų išdėstymas užtikrina neprilygstamą prieigą prie laidų, alyvos ir oro linijų, kad būtų galima greitai atlikti diagnostiką.

PASAULINIS PASLAUGŲ TINKLAS – mūsų pasaulinis serviso atstovų tinklas yra pasirengęs jums padėti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Aplinka

ECO EFP™ testavimo sistema – lengvai išmatuokite putų procentą po kiekvieno išpurškimo iš transporto priemonės, neišleisdami putų. Su sistemos pagalba vienas asmuo gali naudoti ECO EFP testavimo sistemą, kad išmatuotų tirpalo ir putų srautą ir užtikrintų tikslų matavimą. Jis archyvuoja bandymų duomenis iki 3 metų su laiko ir datos antspaudais.

SCANIA EFFICIENT ENGINES – „Scania“ efektyvūs varikliai atitinka visus eksploatacinius reikalavimus, pasižymi puikia degalų ekonomija ir viršija naujausius variklių išmetamųjų teršalų reikalavimus.

ISO-14001 SERTIFIKUOTA GAMYKLA – Striker ARFF transporto priemonė gaminama ISO-14001 sertifikuotoje gamykloje, kuri yra ekologiškesnė už naujausią aplinką tausojančią gamybos praktiką.

Techninės specifikacijos

Striker® ARFF 4x4

Brošiūra
Atsisiųsti