Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

V 10, Linde Užsakymų rinktuvas

Ši puiki užsakymų rinktuvų „Linde“ V serija sukurta pagal modernaus verslo poreikius, kai reikia saugaus, greito ir patikimo užsakymo rinktuvo iš kelių aukštų. Modelis V 10 gali rinkti iš 6 350 mm aukščio. Jo kėlimo galia yra 1 000 kg. 
Kėlimo galia, (kg)
1000
Kėlimo aukštis, (mm)
4550
Važiavimo greitis, (su/be krovinio)
9-10/10
Baterija, (V/Ah)
24/420-930Ah
Eimantas Bražinskas
Linde technikos padalinio vadovas

Apie produktą

Ši puiki užsakymų rinktuvų „Linde“ V serija sukurta pagal modernaus verslo poreikius, kai reikia saugaus, greito ir patikimo užsakymo rinktuvo iš kelių aukštų. Modelis V 10 gali rinkti iš 6 350 mm aukščio. Jo kėlimo galia yra 1 000 kg. Šio modelio puikus našumas suderintas su paprastesniu užsakymų rinkimu ir naudotojui palankia konstrukcija. Pripažindama, kad visi užsakymų rinkimo darbai yra skirtingi, įmonė „Linde“ moduliniu pagrindu suprojektavo universalų užsakymų rinktuvą V 10, kuriame įdiegė daugybę funkcijų, tenkinančių įvairių taikymo sričių poreikius. Ant pakabos sumontuota platforma turi nedidelio žingsnio laiptelį, kad būtų lengviau įlipti ir išlipti. Intuityviai išdėstytas valdymo skydas supaprastina rinkimo procesą, todėl padidėja rinkimo greitis. Jei reikia greito ir veiksmingo vidutinio lygio užsakymo rinktuvo, visada rinkitės modelį „Linde“ V 10.

Techninės specifikacijos

V 10, Linde

Atsisiųsti

Privalumai

Saugumas

Trijų taškų operacijos
Automatinis greičio reguliavimas posūkiuose ir su pakelta kabina
Geras matomumas per platų stiebą.
 

Ergonomika

Talpi kabina
Žemas įėjimo ir turėklų aukštis
Ergonomiška kontrolė.

Valdymas

Tuo pat metu vykstantis kėlimas ir vairavimas
Aukštas kėlimo ir važiavimo greitis
Individuali įranga
Energijos taupymas.