Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Hitachi vikšriniai MINI ekskavatoriai
Nuo vienos iki šešių tonų keliamosios galios mini ekskavatoriai yra pagaminti moderniausiose gamyklose Japonijoje ir Nyderlanduose. Kompaktiški, bet galingi mini ekskavatoriai su patogia kabina yra itin lengvai valdomi. Kiekvienas mini ekskavatorius „Zaxis“ yra pagamintas siekiant patogumo vartotojui. Mažesnius modelius paprasta gabenti priekaba ir tinkamu vilkiku. Mažu spinduliu pasisukantys modeliai gali lengvai atlikti sudėtingus darbus ankštose erdvėse. Nuo penkių iki šešių tonų keliamosios galios modelius galima naudoti esant sunkesnėms darbo sąlygoms ir ribotai erdvei.
Hitachi vikšriniai vidutinio dydžio ekskavatoriai
Nuo septynių iki 50 tonų keliamosios galios vidutinio dydžio ekskavatoriai naudojami įvairiose darbo vietose. Standartiniai modeliai dažniausiai naudojami žemės darbams ir vykdant bendrojo pobūdžio statybos projektus, o stambesnės mašinos gali būti naudojamos karjerų kasybai. Galbūt teko pravažiuoti pro ypač mažo sukimosi spindulio ekskavatorius judriose kelių tiesimo aikštelėse arba stebėti, kaip gamykloje modifikuotos specialiems darbams skirtos mašinos vykdo griovimo darbus. O gal teko pamatyti pirmąjį hibridinį modelį, kuris 30 % sumažina degalų sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį. Universalumu pasižymintys modeliai yra populiariausios mūsų asortimento mašinos. 
Hitachi vikšriniai didieji ekskavatoriai
„Hitachi“ mašinos „Zaxis“, kurių keliamoji galia yra nuo 50 iki 87 tonų, gali veikti visą parą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis ir yra skirtos žemės dirbimo, statybos, kasybos ir karjerų kasybos darbams. Sukūrėme specialių karjerų kasybai skirtų R tipo mašinų asortimentą su papildomomis savybėmis sunkioms darbo sąlygoms. Mes taip pat garsėjame savo 120–800 tonų keliamosios galios EX kasybos modeliais (su galiniu arba frontaliniu kaušu), kurie pasižymi išskirtinėmis krovimo ir kasimo galimybėmis. Didžiuosiuose ekskavatoriuose „Hitachi“ sumontuoti galingi, bet ekonomiški varikliai, palydovinio ryšio sistemos ir lengvai pasiekiamos patikros vietos, todėl jie dirba patikimai ir ekonomiškai.
Hitachi ratiniai ekskavatoriai
Jei turite statybinės technikos parką, ratinis ekskavatorius „Hitachi“ bus vertingas technikos parko priedas. Jei esate savarankiškai dirbantis asmuo, ratinis ekskavatorius „Hitachi“ gali būti vienintelis jums reikalingas įrenginys. Žemės dirbimo, medžiagų transportavimo, žemės paviršiaus ir kelių tiesimo darbams pritaikytus 14–20 tonų keliamosios galios modelius galima naudoti su įvairiausiais griebtuvais, kabliais, plaktukais ir kaušais. Dėl mažai teršalų išmetančių variklių ir puikaus matomumo iš visų pusių, šiomis mašinomis galima greitai ir saugiai keliauti darbo vietose arba iš vienos darbo vietos į kitą. Dėl patobulintos hidraulinės sistemos, kuri padidina galią ir greitį, jie taip pat gali padėti sumažinti eksploatavimo išlaidas bei sumažinti degalų sąnaudas.
Hitachi ratiniai krautuvai
Sėdėdami ratinio krautuvo ZW kabinoje, pamatysite, kad jis pasižymi išskirtiniu visapusiu matomumu. Įjungę variklį išgirsite, kad tai tyliausia mašina rinkoje. Pradėję dirbti, pajusite patogios sėdynės, lengvai naudojamų valdiklių ir sklandaus veikimo privalumus. Kompaktiški, vidutinio dydžio ir didieji ratiniai ekskavatoriai yra ne tik patrauklūs jums, bet ir tinkami jūsų verslui. Dėl didelės keliamosios galios, galingos kasimo jėgos ir įspūdingo važiavimo greičio šie ekskavatoriai yra ypač našūs. Tai veiksmingai degalus naudojančios, lengvai techniškai prižiūrimos ir ekonomiškesnės mašinos. Naudojamos su įvairiais priedais, jos lengvai pritaikomos įvairioms užduotims.
Hitachi fiksuotieji savivarčiai
Įrangos eksploatavimo laikas yra ypač svarbus veiksnys, nulemiantis jūsų sėkmę kasybos ir karjerų eksploatavimo srityje. Mūsų savivarčiuose yra įdiegta patikrinta „Hitachi“ technologija, įskaitant pažangiąją kintamosios srovės pavaros sistemą, sukurtą greitaeigiams Japonijos traukiniams, ir mūsų kasybos ekskavatoriuose naudojamą technologiją. Galutinis rezultatas yra pavaros valdymo sistema „Hitachi“, užtikrinanti pastovesnį gabenimo ciklo laiką bei aukštesnį našumo, saugos ir efektyvumo lygį. Mūsų savivarčiai sunkvežimiai yra ne tik technologiškai pažangūs, bet ir lengvai manevruojami su patogiais naudoti valdikliais ir sklandaus valdymo funkcijomis.