Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

Terex Fuchs MHL 250

MHL250 modelis yra mūsų bekompromisis atsakymas į nuolat didėjančius buitinių ir antrinių atliekų perdirbimo įmonių reikalavimus. Nors ir kompaktiško dizaino, MHL250 modelis teikia operatoriui puikų matymo lauką. Standartinėje versijoje kabiną galima nustatyti trijuose skirtinguose aukščiuose.
Dyzelinis variklis, kW
85
Elektrinis variklis, kW
96
Siekis, m
iki 9,0
Įrenginio svoris, t
15,5
Griebtuvo tūris, m3
0,3-0,5
Birių krovinių griebtuvo tūris, m3
0,8-1,5

Apie produktą

4 taškų stabilizatorius arba 2 taškų stabilizatorius su atraminiu skydu, tokios gali būti važiuoklės konfigūracijos, todėl MHL250 modelis patikimai ir tiksliai pritaikomas pagal individualius reikalavimus.
Specialiai MHL250 mašinoms pritaikytos padangos yra su ypač kietomis šoninėmis sienelėmis, tam kad sudarytų didesnį stabilumą net ir dirbant be stacionarių atramų.
Aušinimo sistema su dviem atskirtais radiatoriais yra visiškai nauja papildoma šios klasės mašinų įranga. Ši išskirtinio veiksmingumo sistema palaiko idealų MHL250 mašinos veikimo temperatūros lygį, o tai ypač svarbu dirbant itin dulkėtuose buitinių ir antrinių atliekų perdirbimo angaruose. Kaip standartinė įranga mašinoje sumontuotas moderniausias dyzelino dalelių filtras (DDF), žymiai pagerinantis darbo aplinką bei tausojantis darbuotojų sveikatą, ir aplinką.
 

Priedai

Apvalių rastų griebtuvas
Metalo laužo žirklės
Magneto plokštė
Kablys
Metalo laužo griebtuvas
Rūšiavimo griebtuvas
Birių krovinių griebtuvas

Techninės specifikacijos

Terex Fuchs MHL 250

Atsisiųsti