Svetainėje yra naudojami slapukai, skirti sklandžiam jos veikimui ir naršymo patirties gerinimui. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.

„Terex Fuchs“ technika darbuosis naujame „Lietuvos geležinkelių“ projekte

2018-08-27
Naujame Lietuvos geležinkelių projekte darbuosis net penki Alwark parduodamos technikos vienetai. Visiškai naujos hidraulinės krovos mašinos Terex Fuchs MHL 340F prisidės prie specialios mobilios darbuotojų komandos pradedamų teikti perkrovimo paslaugų. 

Terex Fuchs MHL 340F hidraulinės krovos mašinos ekspertų vertinamos dėl stabilumo ir atsparumo. Tokia krovos mašina sveria 28 tonas, jos strėlė siekia 13 metrų, ir vienu metu pakelia iki 2.5m3 krovinių. Nepaisant tokių gabaritų, ši mašina ne tik galinga, bet ir labai tiksliai veikianti – tai užtikrina unikali dvigubos grandinės hidraulinė įranga, o krovinius iškart pasveria dinaminio svėrimo sistema. Šiuolaikinės krovos technikos kūrėjai vis daugiau dėmesio skiria ir vairuotojų darbo patogumui – šios mašinos kūrėjai yra gavę dizaino apdovanojimą už operatoriaus kabinos ergonomiškumą.

Įgyvendinti projektai

Į Kauno miesto gatves išriedėjo du nauji šiukšliavežiai
UAB „Kauno Švara“ konkurso būdu įsigijo du naujus „Farid T1” šiukliavėžius. Šio italų gamintojo „Farid“ šiukliavėžių tvarkančių aplinką Lietuvoje, galima pamatyti jau daugiau negu pusšimtį. 
Plačiau
Latvijos oro uostas įsigijo galingą vilkiką
Latvijos oro uostas vėl pasitikėjo Alwark atstovaujamos technikos patikimumu ir įsigijo Douglas orlaivių stūmimo/vilkimo traktorių. 
Plačiau
Pristatytas didelis kiekis naujos Linde technikos
Baigėme vykdyti didelės apimties projektą –  UAB „Aibės logistikai“ pristatėme 41 vnt. Linde technikos bei įrengėme akumuliatorių krovimo patalpas dideliam kiekiui įrangos.  
Plačiau
Pakilimo takų priežiūros įranga jau dirba Rygos oro uoste
Tarptautinis Rygos oro uostas įsigijo specialią įrangą, „Overaasen RSC 250“ ir „Overaasen RSC 400“, skirtą pakilimo takų priežiūrai. Ant vilkikų sumontuota įranga gali atlikti keletą skirtingų funkcijų: sniegą nustumti, nupūsti arba nušluoti bei padengti taką reagentu, apsaugančiu nuo apledėjimo.
Plačiau