Siuntų pervežimo įmonė džiaugiasi pasirinkusi „Linde“ techniką

2017-10-04
Įmonė „Venipak“ išsinuomavo septynis naujus „Linde“ E16 ir T20SP modelius. Šios įmonės darbuotojai ankščiau dirbo su kitų gamintojų technika, tačiau išbandę „Linde“ prekės ženklą, itin džiaugiasi šiuo pasirinkimu.
„Linde“ E16 modelis visas užduotis atlieka saugiai, veiksmingai ir efektyviai. Šie krautuvai tenkina įvairius pramoninės ir komercinės srities reikalavimus bei užtikrina aukštą komforto lygį ir operatoriaus saugumą. „Linde“  T20 modelis gali didžiuotis automatine elektronine sistema, kurios dėka vairuotojas stovi teisinga vairavimo kryptimi, dėl to užtikrinamas priekio ir galo matomumas bei visi darbai atliekami daug greičiau.
„Venipak“ teikia skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. 

Įgyvendinti projektai

Efektyvesnis darbas su Terex Fuchs MHL 331 modeliu
Įmonė „Gretvita”, kuri užsiima medienos apdirbimu ir skiedrų bei lentų gamyba įsigijo dvi hidraulines krovos mašinas Terex Fuchs  MHL 331E su birių krovinių griebtuvu.
Plačiau
Prekės ženklu „Linde“ pasitikėjo dar viena kompanija
Švedijos kapitalo parduotuvių įrengimo sprendimų įmonė „ITAB Shop Concept Lithuania” įsigijo „Linde“ H30T ir H45T modelio šakinius krautuvus. 
Plačiau
Dėka RASCO technikos kauniečiams žiemos sezonas bus nebaisus
UAB „Kauno švara“ įsigijo 6 modernius automobilius, skirtus kelių priežiūrai žiemą. Tai didžiausias tokio tipo įrangos užsakymas Lietuvoje šiais metais.
Plačiau
Nauji šiukšliavėžiai „Kauno švaros“ technikos parke
„Kauno švara“ konkurso būdų įsigijo 3 vienetus šiukšliavežių automobilių. 
Plačiau