Prekės ženklu „Linde“ pasitikėjo dar viena kompanija

2017-09-12
Švedijos kapitalo parduotuvių įrengimo sprendimų įmonė „ITAB Shop Concept Lithuania” įsigijo „Linde“ H30T ir H45T modelio šakinius krautuvus. Krautuvai įmonei tarnaus kaip žaliavų ir gaminių transportavimo pagalbininkas.

„ITAB Shop Concept Lithuania” pasirinko „Linde“ prekės ženklą, nes vertino realias išlaidas krautuvams: kuro sąnaudas, aptarnavimo kaštus, likutine vertę, taip pat didelę įtaką turėjo „Linde“  krautuvų kokybė ir valdymo savybės. 
 
„Linde“  H30T krautuvas pasižymi galingu kurą taupančiu varikliu ir dvigubo akceleratoriaus pedalais, šio modelio krautuvai reikalauja nedidelės techninės priežiūros ir leidžia sklandžiai dirbti su kroviniu.  H45T modelis  gali pakelti iki 4 000 – 5 000 kg. Šis modelis dažniausiai naudojamas sunkiems, vertingiems kroviniams krauti, jame sumontuota itin kurą taupanti ir taip pat daug techninės priežiūros nereikalaujanti sistema.
 
AB „ITAB Shop Concept Lithuania” užsiima kasų, lentynų, vitrinų, savitarnos kasų ir kitos prekybinės įrangos gaminimu bei projektavimu. 

Įgyvendinti projektai

Efektyvesnis darbas su Terex Fuchs MHL 331 modeliu
Įmonė „Gretvita”, kuri užsiima medienos apdirbimu ir skiedrų bei lentų gamyba įsigijo dvi hidraulines krovos mašinas Terex Fuchs  MHL 331E su birių krovinių griebtuvu.
Plačiau
Siuntų pervežimo įmonė džiaugiasi pasirinkusi „Linde“ techniką
Įmonė „Venipak“ išsinuomavo septynis naujus „Linde“ E16 ir T20SP modelius. Šios įmonės darbuotojai ankščiau dirbo su kitų gamintojų technika, tačiau išbandę „Linde“ prekės ženklą, itin džiaugiasi šiuo pasirinkimu. 
Plačiau
Dėka RASCO technikos kauniečiams žiemos sezonas bus nebaisus
UAB „Kauno švara“ įsigijo 6 modernius automobilius, skirtus kelių priežiūrai žiemą. Tai didžiausias tokio tipo įrangos užsakymas Lietuvoje šiais metais.
Plačiau
Nauji šiukšliavėžiai „Kauno švaros“ technikos parke
„Kauno švara“ konkurso būdų įsigijo 3 vienetus šiukšliavežių automobilių. 
Plačiau